Manchester United poniósł niespodziewaną porażkę w 20. kolejce Premier League (wideo)

Czerwone Diabły nie poradziły sobie z Nottingham.

Manchester United niespodziewanie przegrał na wyjeździe z Nottingham w meczu 20. kolejki angielskiej Premier League (EPL) . Mecz na stadionie City Ground zakończył się wynikiem 2:1 .

Pierwsza połowa spotkania minęła bez bramek. W drugiej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie – w 64. minucie gola zdobył Nicolas Dominguez.

W 78. minucie Mancunians doprowadzili do wyrównania – bramkarz Nottingham Matt Turner popełnił błąd, Alejandro Garnacho podał piłkę do Marcusa Rashforda, który posłał piłkę w dalszy róg.

Czerwone Diabły kontynuowały atak, w efekcie spudłował szybki kontratak przeciwnika – Anthony Elanga przerzucił piłkę w środek z prawego skrzydła, a Morgan Gibbs-White oddał celny strzał w prawy dolny róg.

Podopieczni Erika ten Haga po raz drugi nie zdołali wyrównać i uniknęli porażki.

Recenzja meczu „Nottingham” – „Manchester United”

Po tym meczu Manchester United (31 punktów) utrzymał się na siódmym miejscu w Premier League. Nottingham (20 punktów) awansowało na 15. pozycję.

W kolejnej rundzie Manchester United 14 stycznia zmierzy się z Tottenhamem, a 20 stycznia Nottingham zmierzy się na wyjeździe z Brentford z Ukraińcem Jegorem Jarmolukiem.