Manchester City pewnie pokonał outsidera i był blisko liderów Premier League (wideo)

Zespół Pepa Guardioli zmierzył się z Sheffield United.

Manchester City pokonał Sheffield United w domowym meczu 20. kolejki angielskiej Premier League (EPL) . Mecz na stadionie Etihad w Manchesterze zakończył się wynikiem 2:0 .

Podopieczni Pepa Guardioli strzelali gola w każdej połowie. W 14. minucie Rodri wyprowadził City na prowadzenie po dośrodkowaniu Phila Fodena.

W 61. minucie Foden zaliczył kolejną asystę, a gola zdobył Julián Alvarez.

Recenzja meczu „Manchester City” – „Sheffield United”

Manchester City (40 punktów) awansował na trzecie miejsce w Premier League, wyprzedzając Arsenal Ukraińca Aleksandra Zinczenki w dodatkowych wskaźnikach. W mistrzostwach prowadzą Liverpool i Aston Villa (po 42 punkty), ale podopieczni Unaia Emery'ego rozegrali o jeden mecz więcej. Sheffield United (9 punktów) zamyka tabelę.

W kolejnej rundzie Manchester City zmierzy się 13 stycznia z Newcastle, a 21 stycznia Sheffield United podejmie West Ham.