„Brentford” z Jarmolukiem poniósł miażdżącą porażkę w 19. kolejce Premier League (wideo)

Ukraińska drużyna przegrała czwarty mecz z rzędu w mistrzostwach Anglii.

Brentford, prowadzony przez ukraińskiego pomocnika Jegora Jarmołyuka, przegrał u siebie z Wolverhampton w 19. rundzie angielskiej Premier League (EPL) . Mecz w Londynie zakończył się wynikiem 1:4 .

Goście objęli prowadzenie w 13. minucie dzięki staraniom Mario Leminy, a minutę później Hwang Hee Chan podwoił prowadzenie Wilków.

W 16. minucie Yoan Vissa zmniejszył deficyt gospodarzy. Jednak już w połowie pierwszej połowy zespół Gary'ego O'Neilla odzyskał dwubramkowy handicap – w 28. minucie dublet zdobył Hwang Hee Chan.

W drugiej połowie Wolverhampton doprowadziło do druzgocącego wyniku – Jean-Ricner Bellegarde zakończył to spotkanie w 79. minucie.

Należy pamiętać, że Jarmoluk był w wyjściowym składzie Brentford. Zaraz po przerwie 19-letni Ukrainiec został zmieniony.

Recenzja meczu „Brentford” – „Wolverhampton”

Tym samym Brentford poniósł czwartą porażkę z rzędu w Premier League. The Bees zajmują 14. miejsce w mistrzostwach Anglii z 19 punktami. Wolverhampton (25 punktów) awansował na 11. pozycję.

W kolejnej rundzie podopieczni Jarmołuka zmierzą się 30 grudnia na wyjeździe z Crystal Palace, a Wolverhampton tego samego dnia zmierzy się z Evertonem, ukraińskim obrońcą Witalijem Mykolenko.