Świetny powrót w dogrywce: Inter sensacyjnie odpadł z Pucharu Włoch (wideo)

Nerazzurri ponieśli dramatyczną porażkę i przestali brać udział w turnieju.

Inter niespodziewanie przegrał u siebie z Bolonią w 1/8 finału Pucharu Włoch . Mecz na stadionie Giuseppe Meazza w Mediolanie zakończył się po dogrywce wynikiem 1:2 .

W przeważającej części spotkania drużyny nie zadowoliły kibiców bramkami. Przypomnijmy, że w 65. minucie argentyński napastnik Nerazzurri Lautaro Martinez nie wykorzystał rzutu karnego.

W związku z tym mecz zakończył się dogrywką. W drugiej minucie dogrywki Carlos Augusto dał Interowi prowadzenie.

Jednak w drugiej dogrywce Bologna była w stanie wrócić na boisko. Sam Beikema wyrównał w 112. minucie, a zwycięskiego gola zdobył Dan Ndoye cztery minuty później. W obu przypadkach asystował Joshua Zirkze.

Relacja z meczu „Inter” – „Bolonia”

Tym samym Bolonia sprawiła dużą niespodziankę i dotarła do ćwierćfinału Pucharu Włoch, gdzie zagrają także Fiorentina, Lazio i Frosinone, które rewelacyjnie pokonały Napoli (4:0).

Czterech kolejnych uczestników 1/4 finału turnieju wyłonionych zostanie w meczach Mediolan – Cagliari, Atalanta – Sassuolo, Roma – Cremonese i Juventus – Salernitana.