Miażdżące zwycięstwo: Zabarny pomógł Bournemouth wygrać czwarty mecz z rzędu w Premier League (wideo)

The Cherries z Ukraińcem w składzie zniszczyli Fulham.

„Bournemouth” ukraińskiego obrońcy Ilji Zabarnego pokonało na swoim boisku „Fulham” w meczu 19. kolejki angielskiej Premier League (EPL) . Mecz na stadionie Vitality zakończył się wynikiem 3:0 .

Podopieczni Andoniego Iraoli wyszli na prowadzenie pod koniec pierwszej połowy, a gola zdobył Justin Kluivert w 44. minucie.

W drugiej połowie Wiśnie zyskały przewagę. W 62. minucie Dominic Solanke podwoił wynik po rzucie karnym.

W doliczonym czasie gry gospodarze doprowadzili do remisu. Po 90+3 minutach Luis Sinisterra zakończył mecz.

Przypomnijmy, że Zabarny znalazł się w podstawowym składzie Bournemouth i cały mecz rozegrał na boisku.

Relacja z meczu „Bournemouth” – „Fulham”

Zostanie dodany wkrótce.

To czwarte zwycięstwo Bournemouth z rzędu w Premier League. Zespół Zabarnego z 25 punktami awansował na dziesiąte miejsce w tabeli Mistrzostw Anglii, przesuwając Chelsea Michaiła Mudrika (22 punkty) na 11. miejsce. Fulham (21 punktów) zajmuje 13. miejsce.

W kolejnej rundzie Cherries zmierzą się 31 stycznia na wyjeździe z Tottenhamem, a tego samego dnia Summer Residents zmierzą się z Arsenalem Aleksandra Zinczenki.