Site icon GEO Polityka

USA umieści w Danii armię i sprzęt wojskowy

Sekretarz stanu USA Anthony Blinken i minister spraw zagranicznych Danii Lars Løkke Rasmussen podpisali i proszę o sferach obrony spivrobіtnitstvo. Porozumienie umożliwia rozmieszczenie amerykańskiego sprzętu wojskowego na terytorium regionu skandynawskiego.

O tym informuje RBC-Ukraine za pośrednictwem Nordjyske.

„W godzinach kolejnej wojny światowej los Amerykanów w Europie był taki, że „To zapewniło nam bezpieczeństwo, a oszczędności i ekspansja są pozytywne” – stwierdził Rasmussen.

Urzędnik duńskiego Ministerstwa Zdrowia uważa, że ​​w następstwie porozumienia Amerykanom być może uda się stworzyć pieśń bólu w Danii, która jest obecnie w uścisku Jak przekroczyć godzinę odpowiedzi. I znaleźliśmy sygnał strumieniowy dla tych, którzy zagrażają bezpieczeństwu.

To jasne jest, że przewaga obronna preferuje rozmieszczenie sił zbrojnych przez nabyte państwa na lotniskach w pobliżu Karupy, Skridstrup i Olborzi. Z danych wynika, że ​​nie ustalono jeszcze aktualnej liczby żołnierzy wysłanych w rejon Skandynawii.

Obecność sił zbrojnych USA w Europie

Siły amerykańskie są rozmieszczone w Europie od 2014 r. w ramach programu atlantyckiego „być decydującym” dla robotów u sojuszników i partnerów w regionie.

Europa liczyła wcześniej ponad 100 tysięcy amerykańskich sił zbrojnych, ale po zeszłorocznej inwazji Rosji na Ukrainę na dużą skalę liczba ta wzrosła.

W samym NATO, Ilnyusi, po upływie 11-12 dni plany obronne zostały potwierdzone. Mogą zagwarantować, że Sojusz będzie w stanie zniszczyć swoich wrogów i przejąć całe jego terytorium.

Niedawno Finlandia podpisała porozumienie w sprawie spivpratsyu w obronie przejętych państw, co daje armii amerykańskiej szeroki dostęp do terytorium regionu europejskiego na obszarze Długi kordon z Rosją.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny Rosji z Ukrainą nakanale RBC-Ukraina w Telegramie.< /em>

Exit mobile version