Site icon GEO Polityka

Na Ukrainie zostanie otwarty ruch lotniczy: Daniłow podał datę i powiedział, o czym już możemy rozmawiać

Twitter LinkedIn VK

Donpress przekazał tę informację, podaje URA-Inform.

< p>Zauważono, że że jego zdaniem podróże lotnicze zostaną najprawdopodobniej otwarte w przyszłym roku. W jej ocenie proces ten obejmuje cztery kluczowe elementy niezbędne do przywrócenia ruchu lotniczego.

Pierwszy z nich to bezpieczeństwo lotnisk, na których planowane jest wznowienie ruchu lotniczego. Zabezpieczenie tych obiektów będzie podstawą rozpoczęcia lotów.

Następną rzeczą jest przygotowanie infrastruktury, która musi spełniać wysokie standardy bezpieczeństwa i wydajności. Mechanizm ubezpieczeniowy jest także jednym z kluczowych elementów zapewniających stabilność i ochronę zarówno liniom lotniczym, jak i pasażerom.

Kolejnym ważnym aspektem jest wybór firmy, która zrealizuje loty. Firma ta musi spełniać wszystkie niezbędne standardy bezpieczeństwa i jakości usług.

Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony podkreślił, że ma pewność, że kwestia ruchu lotniczego na Ukrainie nabierze dynamiki i ruchu ze strony „martwy punkt” nastąpi w 2024 roku. Oznacza to, że w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się konstruktywnych kroków i ulepszeń w dziedzinie podróży lotniczych.

Przypomnijmy, że Daniłow mówił o poważnym sporze w Centrali: czego dotyczyła dyskusja.

Źródło informacji

Exit mobile version