Site icon GEO Polityka

Izrael ogłosił zawieszenie broni z Hamasem: szczegóły

Izrael opowiada się za spowolnieniem walk w Gazi przez co najmniej dekadę. To główna propozycja wynikająca z przeszłości.

Poinformowała o tym RBC-Ukraine za pośrednictwem Axios.

Niemal 130 obywateli Izraela i innych krajów nadal pełni funkcję poręczycieli w Strefie Gazy . Przedstawiciel ds. bezpieczeństwa narodowego Białego Domu John Kirby oświadczył na spotkaniu, że członkami są wszyscy Amerykanie.

W ramach nowej przyjemności kobiety, mężczyźni powyżej 60. roku życia oraz inni poręczyciele, podobnie jak i są chorzy lub poważnie ranni, wymagają warunki pomocy medycznej.

W ramach tej propozycji Izrael oświadczył, że dobrze byłoby wstrzymać ogień przynajmniej na tydzień. Początkowo Izrael zgodził się na długą przerwę w atakach w Strefie Gazy w zamian za 80 poręczycieli.

Izrael pozwolił także na uwolnienie Palestyńczyków skazanych za poważniejsze ataki na Izrael niż te, które zostały uwolnione w ramach poprzedniego planu. Izraelscy urzędnicy twierdzą, że takich palestyńskich ofiar są dziesiątki, śmierdzą starymi i chorymi ludźmi i można je wypuścić ze względów humanitarnych.

Wojna w Izraelu

Bojownicy HAM roku 7 UA najechała Izrael. Smród wdarł się i ukradł wojskowych i pokojowo nastawionych ludzi. Izrail w Vidpovіd, mieszając w sprawie opracowania „Miecza Halla”, który chronił Miss Terorist.

24 24 liście spadają z izhri, na prośbę wścibskiego vogny, Zavilnnnya Zarutnik. Jeszcze tego samego dnia bojownicy uwolnili pierwszą grupę poręczycieli.

Rozejm trwał do 1 piersi. Po IDF ogłoszono, że do stolicy Polski i Warszawy przybyli premier Kataru, który reprezentuje interesy Hamasu, oraz przedstawiciele Izraela. Omówili nowe porozumienie w sprawie uwolnienia poręczycieli.

Przed tą informacją prezydent Izraela Izaak Herzog oświadczył, że kraj jest gotowy do kolejnej przerwy humanitarnej na uwolnienie poręczycieli.

Warunki są ważne. Przeczytaj informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraine Telegram.

Exit mobile version