Site icon GEO Polityka

Znów pierwsi na świecie: nowe, rewolucyjne usługi w „Diya” stały się dostępne dla Ukraińców

Uproszczony dostęp do usług rządowych staje się jeszcze wygodniejszy i różnorodniejszy dzięki innowacjom w ukraińskim serwisie elektronicznym „Diya”. Dziś na szczycie Diia dowiedziała się o uruchomieniu najbardziej oczekiwanych funkcji aplikacji elektronicznej opracowanej przez Ministerstwo Transformacji Cyfrowej Ukrainy, pisze WomanEL.

TreśćKupno i sprzedaż samochodów w „Dii” Wymiana certyfikatu na mieszkanie online Na FOP Beta test „e-Przedsiębiorca” Usługi dla żeglarzy Zaktualizowany wygląd Karty Niezniszczalności „Dii” Usługi dodatkowe

Skup i sprzedaż samochodów w “Diia”

Wymień certyfikat na mieszkanie online

Wprowadzono nową usługę wymiany zaświadczenia na mieszkanie w „Diya”. Usługa umożliwi Ci wygodną rejestrację uszkodzonego mienia i, co najważniejsze, szybkie uzyskanie wyników. Średnia wielkość certyfikatu mieszkaniowego wynosi dwa miliony hrywien. Premiera odbyła się podczas „Diia Summit 2023”, początkowy etap prac rozpoczyna się dziś o północy.

Jaką fryzurę zrobić na Nowy Rok 2024 : niesamowite pomysły Mój dziadek karpacki: czego się spodziewać po tej szalonej premierze filmu Nowe usługi w serwisie elektronicznym Diya odzwierciedlają ciągłe doskonalenie i poszerzanie funkcjonalności. Źródło: youtube.com/Diia

Dla prywatnych przedsiębiorców

Dodano możliwość automatycznego dokonywania zmian w rejestrze przedsiębiorców prywatnych w ciągu kilku minut bez udziału rejestratora. W „Dіi” będziesz mógł samodzielnie i łatwo zmienić swoje nazwisko, dane kontaktowe lub kwalifikacje. Ten proces odbędzie się automatycznie.

Beta-test „e-Przedsiębiorcy”

Beta-test kompleksu została uruchomiona usługa e-Przedsiębiorca dla biznesu, dzięki której możesz otrzymać kilka usług w ramach jednej aplikacji.

Mówimy nie tylko o zarejestrowaniu firmy, ale także o jednoczesnym otrzymaniu dodatkowych usług niezbędnych specjalnie dla tego przedsiębiorstwa, aby nie przechodzić do innych witryn lub organów offline, zauważył Minister Transformacji Cyfrowej Michaił Fiodorow.

Usługi dla marynarzy

Zaktualizowany wygląd aplikacji „Dii”

Zaprezentowano nowy, włączający, przejrzysty, wygodny i nowoczesny wygląd aplikacji „Dii”. Wszystkie sekcje są wygodnie wyposażone, co ułatwi użytkownikom poruszanie się po własnych dokumentach i źródłach.

Nowe usługi w serwisie elektronicznym Diya odzwierciedlają ciągłe doskonalenie i poszerzanie funkcjonalności. Źródło: youtube.com/Diia

Mapa niezniszczalności

Zaktualizowana mapa schronów i punktów niezniszczalności pojawi się w „Diia” dla wygody użytkowników.

Usługi dodatkowe

< p>Planowane jest wprowadzenie aplikacji edukacyjnej „Mriya”, projektu „Diya.Office” dla urzędników oraz projektu „e-Residency”.

Twórcy „Diya” odnotował ciągłą transformację i tworzenie nowych usług dla wygody obywateli i wspierania różnych sfer życia na Ukrainie. Rozwój i wprowadzenie nowych usług to ważny krok w tworzeniu nowoczesnego i sprawnego funkcjonowania państwa.

Przy okazji, niedawno powiedzieliśmy Wam, w jakiej walucie lepiej przechowywać pieniądze i nazwaliśmy przewidywane kurs wymiany.

Źródło informacji

Exit mobile version