Site icon GEO Polityka

Bronować niebo, suchą ziemię i wodę. Na Ukrainie powstały nowe mobilne grupy PPO, – Naev

Na Ukrainie utworzono nowe mobilne grupy obrony przeciwlotniczej, takie jak obrona Ukraińskie niebo Jak widać, z rakiet wroga drony znajdują się nie tylko na suchym lądzie, ale także na wodzie.

RBC-Ukraina informuje o tym z wpisu na Facebooku dowódcy Połączonych Sił ZSU Siergieja Najewa.

„Ukraińscy marynarze są w magazynie wojskowym. „Dywizja rzeczna od dawna podkreślała swoje mistrzostwo. Kilka razy szczególnie pilnowałem, zanim osiągnęła ich skuteczność” – napisał Naev.

Za tymi słowami, po tych akcjach pojawiły się nowe mobilne grupy straży pożarnej do walki z ukraińskim niebem Strefa operacyjna Pivnichny znajduje się nie tylko na suchym lądzie, ale także na wodzie.

Ostatnia atak Federacji Rosyjskiej na Ukrainę i sukcesy PPO

Rosyjskie wojsko tej nocy, 19 kwietnia, zaatakowało terytorium Ukrainy dronami kamikaze, wypuszczając dwóch „Shahedi”. Ukraińskie siły PPO zabiły wszystkie swoje cele.

Ukraińskie siły ZSU poinformowały, że drony kamikadze leciały z miasta bezpośrednio przez obwody centralne w kierunku Starokostyantinowa w obwodzie chmielnickim.

Dla według danych Sił Zbrojnych ZSU drony zostały wystrzelone z obwodu primorsko-achtarskiego w Federacji Rosyjskiej i przechwycone przez siły PPO w pobliżu obwodu chmielnickiego.

Zapoznaj się z warunkami i ważne informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version