Site icon GEO Polityka

Demi Lovato ogłosiła swoje zaręczyny

31-letnia amerykańska piosenkarka Demi Lovato ogłosiła swoje zaręczyny z muzykiem Jutsem, co stanowi kulminację wspaniałej letniej historii miłosnej.

Page Six potwierdziła, że ​​artystka i gitarzysta zaręczyli się po roku randki, pisze WomanEL.

p>11 ukraińskich filmów, które stały się popularne w serwisie NetflixDomowe chleb na świąteczny stół – przepis od Hectora Jimeneza -Bravo

Juts, którego prawdziwe nazwisko brzmi Jordan Lutz, oświadczył się Lovato w sobotę w Los Angeles z ogromnym pierścionkiem z brylantem w kształcie gruszki na palcu.

< p>Na Instagramie Demi pokazała zdjęcie pierścionka zaręczynowego i napisała:

Ostatnia noc była najlepszą nocą w moim życiu i nie mogę' Nie wierzę, że biorę ślub z miłością mojego życia @jutesmusic. Kochanie, jestem bardzo szczęśliwy, że mogę cię poślubić. Każdy dzień spędzony z Tobą był snem i nie mogę się doczekać, aby kochać Cię i pielęgnować na zawsze. Do końca naszego życia. Kocham cię!

Post autorstwa Lovato. Źródło: Instagram

Po zaręczynach para wybrała się do jednej ze swoich ulubionych restauracji w Los Angeles, aby świętować z rodzinami.

Podczas gali „Pre-Grammy”; Clive’a Davisa, która odbyła się w lutym w Beverly Hilton w Beverly Hills w Kalifornii, gwiazdy po raz pierwszy pokazały się razem na czerwonym dywanie, a następnie piosenkarka zbombardowała sieć zdjęciami ze swoim kochankiem.

Źródło informacji

Exit mobile version