Site icon GEO Polityka

Zakwas z pochwy: „wkurzone serniki” będą serwowane w restauracji Klopotenko?

W świecie gastronomii często próbują nas eksperymentować i zaskakiwać, relacjonuje WomanEL. Tym razem bloger i chemik Gleb Repich postanowił podzielić się swoim autorskim odkryciem kulinarnym: sernikami na starterze waginalnym. Ten deser zachwyci nie tylko smakiem, ale także wyjątkowym składnikiem.

Na swoim koncie na Instagramie Repich opublikowała film z asystentką, która dostarczyła jej bakterie z pochwy, aby stworzyć pyszność. Gleb pokazał także i opowiedział, jak powstaje zakwas i sery ekstrakcyjne, z których następnie przygotowywano serniki w lokalu słynnego ukraińskiego szefa kuchni Jewgienija Kłopotenki.

słynny bloger przegrał sąd: co grozi KvitkoviyKsiążę Harry i Meghan Markle opublikowali kartkę świąteczną Kolaż: Womanel.com

Jak podoba Ci się mój kolob od @klopotenko? To nie jest żart,

– napisał wynalazca Gleb.

Nawiasem mówiąc, 21 grudnia we Lwowie, w restauracji „Inshi Bistro” Jewgienija Kłopotenki odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – prezentacja deseru „Serniki serowe”, stworzony przy udziale Gleba Repicha. Aptekarz i bloger kulinarny postanowił przewyższyć wszystkich i zaprezentować światu wyjątkowy eksperyment smakowy.

View on Instagram

Przeczytaj także: Jeszcze czegoś takiego nie próbowałeś — przepis na kurczaka z bananami od Evgeniya Klopotenko.

Źródło informacji

Exit mobile version