Site icon GEO Polityka

W pobliżu obwodu kurskiego w Federacji Rosyjskiej wibuchy ucichły: uszkodzona została linia energetyczna, budki i dworzec kolejowy

Obwód kurski w Federacji Rosyjskiej odnotował niewielki wzrost. Wygląda na to, że drony zaatakowały dzielnice Dmitrijewski i Zaliznohirski, w wyniku czego budynki i LEP zostały zniszczone.

RBC-Ukraina donosi o tym za pośrednictwem Telegram Shot.

A więc , w pobliżu wsi Krupets D Mitrivsky powiat Odnotowano trzy napływy. Według wcześniejszych informacji, w 8 budkach uszkodzone zostały płoty, okna i ogrody. Do tego samego uderzenia doszło w rejonie stacji Zaliznogirsk w Dmitriewie, w wyniku czego uszkodzona została tłocznia.

W pobliżu rejonu Zaliznogirsk drony uszkodziły linię energetyczną, co spowodowało uszkodzenie jeden z obiektów Michajłowskiego GZK.

Wibuchi w Rosji

W ostatnich latach wzrosła liczba osób w Rosji wibuchów. Na przykład rano w rosyjskim Kursku wieczorem, 15, było światło księżyca. Rząd moskiewski ogłosił działanie systemu obrony przeciwlotniczej poprzez unieruchomienie na niebie nad miejscem, w którym znajdują się bezzałogowe statki powietrzne.

Przez wiele dni w Rosji ogłaszano także atak bezzałogowego statku powietrznego odkrytego pod Moskwą . Wcześniej, jak podaje RBC-Ukraina, służby wywiadowcze podały, że atak dronów na Rosję był operacją specjalną Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony. Duża liczba bezzałogowych pilotów znajdowała się w rejonie Moskwy i Kaluz.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version