Site icon GEO Polityka

W obwodzie ugorskim boją się „uderzeń” podczas negocjacji przed przystąpieniem Ukrainy do UE

Ugorszczina może zablokować negocjacje zanim Ukraina przystąpi do Unii Europejskiej, wkrótce mogą zostać pokonani kiv” Budapeszt.

Poinformował o tym szef Ministerstwa Zdrowia obwodu ugorskiego Peter Szijjarto, informując RBC-Ukraine o swoich komunikatach do Mandinera.

„Jako godzina przygotowania przed prawdziwymi negocjacjami Bruksela chce wcisnąć ramy w negocjacje, abyśmy „jeśli mielibyśmy wpaść w kłopoty, musielibyśmy uciec się do instrumentu ostrego weta” – stwierdził Sijjarto.

W jego słowach Ugorszczina szanuje „zasadniczą” decyzję Unii Europejskiej o rozpoczęciu negocjacji w sprawie przystąpienia Ukrainy do UE.

Szef Ministerstwa Zdrowia Ugorszczyny powiedział również, że Ugorszczina pochwalił najlepszą decyzją, decydując się na nieuczestniczenie w głosowaniu do czasu rozpoczęcia negocjacji w sprawie członkostwa Ukrainy. W ten sposób Budapeszt nie ponosi za to „odpowiedzialności” i ratuje się przed swoim dziedzictwem.

Stanowisko Ugorszczyny przed przystąpieniem Ukrainy do UE

Wcześniej informowano, że Ugorszczina jest na naszej drodze blokują wszelkie negocjacje, „Izanі zi wejście Ukrainy do UE. Przy tej okazji Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski podczas pobytu w Argentynie mógł przed przywódcami UE połączyć siły z premierem obwodu ugorskiego Wiktorem Orbanem. Według słów ukraińskiego przywódcy Rozmow sprawował władzę i bronił europejskich praw obu mocarstw.

Ponadto szef Ministerstwa Zdrowia Ukrainy Dmytro Kuleba kontaktował się ze swoim Ugricem kolega Peter Szijjarto po raz pierwszy po inwazji na dużą skalę. Następnie ukraiński minister oświadczył, że nasz kraj odrzuca nieoficjalny i niepubliczny pozytywny sygnał z Budapesztu o rozpoczęciu negocjacji w sprawie przystąpienia Ukrainy do Unii Europejskiej.

Więcej szczegółów na temat tych co się dzieje na Ukrainę po decyzji Radia Europejskiego można dowiedzieć się z materiału RBC-Ukraina.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą na kanale Telegram RBC-Ukraina.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą na kanale Telegram RBC-Ukraina.

p>

Exit mobile version