Site icon GEO Polityka

Świąteczna kropla Katyi Silchenko: podaruj sobie ciepłe uczucie przytulenia

Marka COAT, znana z połączenia elegancji i wygody, oraz jej założycielka Katya Silchenko zaprezentowali klimatyczny świąteczny drop, mówi WomanEL.

Katya Silczenko. Źródło: Instagram

Jak zauważa marka, aby odtworzyć ciepły, spokojny uścisk, rzemieślnicy starannie dobrali każdą teksturę. Świąteczna kropla okazała się miękka i ciepła, nowoczesna, ale jednocześnie autentyczna. Ma wiele ręcznie wykonanych detali, które zapożyczono z ukraińskich technik ludowych.

Fair został poważnie okradziony w pociągu, gdy spał MASHA DANILOVA zaprezentowała nowy utwór, w którym emocjonalnie wspierała kobiety.

Wakacyjna linia składa się z dzianinowych swetrów ozdobionych pomponami, oversize'owych garniturów i długich rękawiczek. Paleta kolorów prezentowana jest w neutralnych odcieniach – szarości, beżu, czerni i bieli. Odzież wierzchnia uzupełnia wygodny długi płaszcz i wszystko idealnie do siebie pasuje.

Podaruj sobie uczucie ciepłego uścisku. Źródło: Instagram Świąteczny drop autorstwa Katyi Silchenko. Źródło: Instagram Świąteczny drop autorstwa Katyi Silchenko. Źródło: Instagram

W swoich kolekcjach Katya Silchenko zawsze podkreśla kobiecość i nie chodzi tylko o sylwetkę, ale także o uczucia i emocje, jakich doświadcza kobieta. Miękkie tkaniny otulają Cię jak koc, a to kontynuacja pielęgnacji ubrań…

Poznaj koncepcję idealnego świata w nowej kolekcji ukraińskiej marki COAT tutaj.

Poznaj tutaj koncepcję idealnego świata.

p>
Źródło informacji

Exit mobile version