Brytyjski piłkarz nagle upadł na boisko na jakiś czas: mecz Ukrainy został przełożony

Kapitan angielskiego „Luton” Tom Lockyer stracił pewność siebie w środku przerwy mecz 17. kolejki Premier League „Eur League” z ukraińskim obrońcą „Bournemouth” Illyą Zabarnym.

W kolejnej połowie doszło do tuszowania incydentu z udziałem 29-letniego środkowego obrońcy. W 59. meczu potknął się na trawniku pośrodku boiska, a lekarze zespołu pobiegli na pomoc.

Kerman z Luton, Rob Edwards, przybył do epicentrum. Poprosiliśmy zawodników obu drużyn o odsunięcie się na bok, aby lekarze mieli pełny dostęp do poszkodowanego. Lekarze natychmiast rozpoczęli reanimację – pobiegnę na boisko, a potem dalej.

Sędzia meczu Simon Hooper zawiesił mecz. Najprawdopodobniej mecz nie zakończy się w sobotę. W momencie wyciskania proporcja jest równa – 1:1. The Cherries strzelili gola napastnika Luton Adebayo po bramce Solanke.

Lockier nie spotkał się jeszcze z nietypowymi problemami zdrowotnymi. Straciliśmy pieniądze w finale play-offów, aby dostać się do Premier League. Walijczyk został wymieniony, a następnie operowany. Ci sami lekarze zdiagnozowali nowe migotanie serca, które powoduje niezwykłą częstotliwość szybkiego bicia serca.

Przed słowami, przed Evertonem, Mikolenka ogłosiła przeprowadzkę na nowy stadion.

Warunki i zasady ważne informacje na temat rosyjskiej wojny z Ukrainą można przeczytać na kanale RBC-Ukraine w Telegramie.