Site icon GEO Polityka

Żona Aleksandra Zinczenki po raz pierwszy pokazała swoją nowonarodzoną córkę na wakacjach

Dziś utalentowany piłkarz Aleksander Zinczenko obchodzi swoje 27. urodziny. Tego dnia jego żona, blogerka i prezenterka Vlada Sedan postanowiła zadziwić swoich subskrybentów w sieciach społecznościowych, pokazując emocjonalną i szczerą stronę z życia rodzinnego – pisze WomanEL.

W swoim fotoblogu Vlada poświęciła mężowi wiadomość, publikując kilka wzruszających zdjęć rodzinnych. Pierwsze zdjęcie przedstawia moment szczęśliwego życia rodzinnego, gdzie pozują razem Zinchenko, Sedan i ich dwie córki, dwuletnia Eva i czteromiesięczna Leia. Są szczęśliwi i pozują przed kamerą ze śmiechem i radością na twarzach.

Eddie Murphy w czwartej części „Gliniarza z Beverly Hills”: obejrzyj zwiastun Russian Trace: Kanye West mianował Goshę Rubchinsky'ego na głównego projektanta swojej marki

Wł. Drugie zdjęcie przedstawia tylko ojca i jego małą Leah, która niedawno się urodziła. Dziewczynka zasypiająca w ramionach taty tworzy ciepły i czuły obraz. W podpisie tych ciepłych zdjęć Vlada Sedan wyraziła swoje uczucia i czułość wobec ukochanego.

Wszystkiego najlepszego, Sasza! Dziewczyny i ja bardzo cię kochamy” – napisała

żona piłkarza.

Reakcja sieci :

Rodzina Zinchenki i ciepłe wspomnienia szybko wywołały dużą liczbę gratulacji i pozytywnych komentarzy od fanów. Podkreślają niezrównany wygląd małżonków i życzą sportowcowi najjaśniejszych i najbardziej udanych chwil w nowym roku jego życia.

Nawiasem mówiąc, żona Aleksandra Zinczenki zaskoczyła go niedawno nową sesją zdjęciową.

Źródło informacji

Exit mobile version