Site icon GEO Polityka

Dla ponad 600 Rosjan zmniejszono wyposażenie: jaka jest sytuacja na bezpośrednio w Tavrii

W zeszłym roku ukraińscy bojownicy wyzwolili bezpośrednio na Tawrijskim ponad 600 rosyjskich okupantów. ZSU pozyskało także dla wroga 19 jednostek sprzętu wojskowego.

RBC-Ukraina informuje o tym w wiadomości przesłanej na Facebooku bezpośrednio do Zjednoczonego Prezentera Sił Obronnych Tawrijskiego.

< p>Zagalom, w Tavriysky kierują Rosjanami w Iyska na odległość 4 nalotów, przeprowadzili 82 operacje bojowe i przeprowadzili 934 ostrzały artyleryjskie.

W pobliżu rejonu służby OSUV Tawriya na Awdijewskim ukraińscy oficerowie obrony będą nadal atakować wroga, co nie umniejsza próby oczyszczenia Awdijiwki. Ukraińscy żołnierze stale wstrzymują obronę, ponosząc znaczne koszty dla okupantów.

W ten sposób siły obronne skutecznie odparły 29 ataków wroga z Nowobakhmutivki, Stepovoy, Awdiivki i kolejnych 28 ataków z Siewiernego, Pierwomajska i Niewelska Donieck w regionie.

Bezpośrednim kanałem Marinskim ZSU przesyła strumieniowo Rosjan z rejonów Nowomikhaylivka i Krasnogorivka w obwodzie donieckim. Tam nasi żołnierze odparli 19 ataków.

Na trasie Szachtarskiego nie było żadnych działań ofensywnych (szturmowych).

Na trasie Zaporizky Siły obronne odparły 6 ataków wroga w pobliżu Robotinoja i tuż za obwodem Zaporoskim Werbowoj.

W tym samym czasie czas na Melitopolu Obrona zmusza Ukrainę do kontynuowania aktywnych działań w celu zarządzania okupacją wydatków wojskowych w zakresie siły roboczej i technologii, aby odkryć wrogów na wszystkich liniach frontu.

Straty wroga

Straty wroga wyniosły 637 osób.

Ukraińscy bojownicy zdobyli także 19 jednostek sprzętu wojskowego, m.in.:

< p>W tym miejscu zniszczonych zostało kolejnych 18 jednostek sprzętu wroga.

Sytuacja na froncie

Według Sztabu Generalnego ukraińskie siły obronne będą w dalszym ciągu utrzymywać obronę w rejonie Awdijówki i zajmą pozycje na lewy brzeg Dniepru w pobliżu obwodu chersońskiego. Ostatnim osiągnięciem było 120 działań bojowych.

Zokrem, obecnie Instytut Walki Wojskowej, ZSU będzie w dalszym ciągu prowadził działania ofensywne i defensywne. ZSU bezpośrednio odparło co najmniej 51 rosyjskich ataków na Awdijskoje. Ponadto siły ukraińskie w dalszym ciągu utrzymywały trójwymiarową pozycję na lewej brzozie obwodu chersońskiego.

Wydatki Rosji na wojnę na Ukrainie na początku czwartku 14 kwietnia zgromadziły 1300 okupantów, co stanowi łączną liczbę wydatków Armia rosyjska od początku inwazji będzie liczyła 342 800 żołnierzy. Ponadto ZSU straciło 10 czołgów, 33 UAV i 22 bojowe wozy opancerzone.

Warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą można znaleźć na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version