Site icon GEO Polityka

Vadim Lazarev zaprezentował 9 osobistych utworów

Vadim Lazarev, wokalista grupy „5 Vymir” ​​​​i założyciel solowego projektu Meerkur, wydał studyjny album „Trikutnik” – pisze WomanEL. Zawiera 9 utworów stworzonych w ciągu ostatnich dwóch lat.

“Trikutnik”. Źródło: Instagram

Na antenie Radia Promin Vadim powiedział, że najbardziej wyrazistym momentem tworzenia albumu była możliwość współpracy z dwoma wspaniałymi wokalistami. To Margo Kulicheva z Grisly Faye i Ruslana Khazipova z Ragapop. Można je usłyszeć w utworach „I't Feed” i „Signs”.

5 przepisów na grzane wino na rozgrzewkę<Ukrainka zwyciężyła w „Dancing with the Stars” w Ameryce

To 9 osobistych utworów o różnych okresach życia, różnych stanach w którym ja i otaczający mnie ludzie byliśmy bliskimi ludźmi. Główne prace wykonano w latach 2022–23. Łącząc wszystkie fragmenty, wszystkie części trójkąta

, udostępnił artysta.

Vadim Lazarev. Źródło: Instagram

Według muzyka strasznie inspiruje go fakt, że praca nie kończy się po wydaniu albumu. Teraz wraz ze znakomitym norweskim kompozytorem przygotowuje się do wydania utworu instrumentalnego.

Będzie to 7-minutowa opowieść o podróży jego czasów w Kijów i nasza przyjaźń na odległość. W realizacji tego planu niezwykle pomocni są Music Export Ukraine i Instytut Goethego” – powiedział Vadim.

Utalentowany artysta także marzy o występach, gromadzi kilku muzyków i przygotowuje program. Bardzo tęskni za byciem na scenie i możliwością śpiewania dla publiczności. Cóż, wtedy pojawią się nowe utwory i być może nowy album.

Wcześniej Yulia Yurina wydała minialbum z piosenkami bożonarodzeniowymi.

Źródło informacji

Exit mobile version