Site icon GEO Polityka

Na trasie Zaporoże ZSU użyło drona do likwidacji siły roboczej i sprzętu okupantów (wideo)

Radziecka 82. Brygada Powietrznodesantowo-Szturmowa zajęła siłę roboczą i sprzęt okupanta i skierowała się prosto do Zaporożków .

Poinformowała o tym RBC-Ukraina za pośrednictwem wiadomości przesłanej na kanał Telegram Oddziałów Powietrzno-Szturmowych Sił Zbrojnych Ukrainy.

Według danych ZSU, w ataku UAV 82. Brygady Powietrznodesantowo-Szturmowej zostały wysłane bezpośrednio do Zaporożek. Zidentyfikowano grupę bojowników armii rosyjskiej, którzy poruszali się na pojazdach opancerzonych.

“Na filmie pokazana jest operacyjna i profesjonalna praca spadochroniarzy-pilotów. Precyzyjne trafienia w personel wroga, niszczenie sprzętu wroga oraz zapobieganie działaniom dywersyjnym i szturmowym od strony Armia Rosyjska” – dodano do wojska.

Fermentacja szkodników na Ukrainie

W związku z rozpoczęciem inwazji rosyjskich terrorystów na dużą skalę, Ukraina stopniowo zwiększa rozprzestrzenianie się szkodników.

< p>Jak potwierdził minister żywienia strategiczny Oleksandr Kamiszyn, produkcja amunicji znacznie wzrosła, a której ilość nie wystarcza na pokrycie wszystkich potrzeb. Zokrema, do końca zagłady nasz kraj chce przygotować dziesiątki tysięcy bezzałogowych statków powietrznych.

W tym czasie ukraińskie podróbki rozpoczęły seryjną produkcję odpowiedników irańskich dronów kamikadze „Shahed”.

Poinformowano nas również, że od początku miesiąca Ministerstwo Obrony Narodowej zakończyło testy taktycznych możliwości transmisji radiowej amunicji krążącej i dronów FPV wykorzystywanych przez przedsiębiorstwa wojskowe.

Warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą można przeczytać w regionie na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version