Ukraińcy w okupacji od 1 dnia otrzymają pomoc medyczną, – CNS

Rosyjskie więzienia od początku 2024 roku będą oglądane przez służbę medyczną Ukrainy do Jency na terenach okupowanych, którym nie zabrano Paszportu Federacji Rosyjskiej.

o zbożu RBC-Ukraińskiego, do Centrum Narodowego Akademika,

“na Timchasowie Teritori, 1 sіchnya Vorog, wypijemy Ukraińcom filie Medyka, yaki nie zginęli.paszporty” – mówią w CNS

Tak więc „projekt pilotażowy” już się rozpoczął w Starobielsku ( obwód ługański), gdzie Ukraińcom nie udziela się świadczeń medycznych bez rosyjskiego paszportu, a w aptekach nie widzi się kart do programów socjalnych.

„W ten sposób niebezpieczne jest prowadzenie wyraźnej politykę ludobójstwa metodą zubożenia Ukraińców jako narodu na ich ziemiach etnicznych” – szanował znających się na rzeczy.

Szacunek, że burmistrz Melitopola Iwan Fiodorow poinformował już Ukraińców o konieczności udzielenia pomocy medycznej w związku z brakiem leków. Zagarbnicy na okupowanym terytorium Ukrainy nie pokazują ludziom twarzy, a jedynie wysyłają ich do domu na śmierć.

Metody przedostawania się Federacji Rosyjskiej na terytoria okupowane

Varto zauważa, że ​​rosyjscy zagarbnicy regularnie przeprowadzają operacje mające na celu wzmocnić swoją kontrolę na terytoriach bezpośrednio okupowanych.

Niedawno informowaliśmy, że rosyjscy terroryści tworzą etniczne grupy przestępcze z migrantami.

Wszędzie znają ukraińską literaturę i tworzą groźby przestępcze, a kampania poprzez re -badanie i rekrutacja obywateli Ukrainy.

< p>Okrem, rozwijają swoje metody terroryzmu na najmłodszych poziomach populacji, które można znaleźć we współczesnej okupacji. Grupy szkolne stały się tunelem czasoprzestrzennym dla szerzenia prorosyjskiej propagandy, a okupanci promują swoje technologie wśród ukraińskich dzieci.

Terminy i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą można znaleźć w RBC -Ukraińskie kanały w Telegramie.

Exit mobile version