Szef Ministerstwa Zdrowia Rumunii z zadowoleniem przyjął zmiany w ukraińskim prawie dotyczącym mniejszości narodowych

Rumunia z radością przyjęła pochwałę Ukrainy za zmiany w ustawodawstwie dotyczącym mniejszości narodowych, mniam, zalecenie dla dobra Europy i Unii Europejskiej.

o zbożu RBC-ukraińskiego, do bramy przed Twitterem (x) certyfikatów Lawhorder Lumuni Luminitsy. na Ukrainie – to pozytywny postęp. Rumunia będzie w dalszym ciągu akceptować wnikliwe i konstruktywne podejście do żywienia” – powiedział szef rumuńskiego Ministerstwa Zdrowia.

Poinformowała także o konsultacjach z integracją europejską i euroatlantycką Ukrainy Olgą Stefanishiną, podczas których potwierdziła wsparcie Rumunii dla negocjacji I doprowadzenia Ukrainy i Mołdawii do UE.

Słowami: szef Ministerstwa Zdrowia Rumunii, w ramach godzin W drodze konsultacji strony postanowiły pracować nad podniesieniem poziomu dwustronnej wymiany do strategicznego partnerstwa.

Powitanie zmian w ustawodawstwie dotyczącym mniejszości narodowych na Ukrainie – pozytywny krok naprzód. będzie w dalszym ciągu promować przejrzyste i konstruktywne podejście do tej kwestii. @StefanishynaO pic.twitter.com/OLk5qGsaje

— Luminita Odobescu (@Odobes1Luminita) 8 grudnia 2023

Negocjacje w sprawie przystąpienia Ukrainy do UE i niuanse z prawami mniejszości narodowych

Ukraina w 2022 roku status kandydata do przystąpienia do UE, ale do pełnego członkostwa wynika z niegodziwości niskich umysłów.

Na początku 2023 r. Komisja Wenecka przyjęła chwaloną na początku 2022 r. nowelizację ustawy „O mniejszościach narodowych Ukrainy”. W tym zakresie istnieje potrzeba respektowania istniejących norm opartych na Europejskiej Konwencji Praw Człowieka z 1950 r., Ramowej Konwencji Mniejszości Narodowych z 1995 r. oraz Karcie Europejskiej.region mov or mov menshin 1992 rock.

Komisja Europejska zaleciła Ukrainie przećwiczenie reform chotirmu do Berezny 2024. Należą do nich walka z korupcją, deoligarchizacja, regulacja lobbingu i ukończenie ustawy o mniejszościach narodowych.

Rada Najwyższa VIII kadencji pochwaliła ustawę nr 10288-1, która stanowi wojsko rekomendacja Komisji Weneckiej Są to prawa mniejszości narodowych w innych obszarach. Dokument Zokrema umożliwia swobodną komunikację z samorządem terytorialnym UE, a także transmituje przekazy telewizyjne mniejszości narodowych Ukrainy. W wodzie w odpowiednim czasie mówi się, że Rosiyska Mova nie przypomina statusu ram skarbców Movili Natsmenhina.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zelentye, po wypiciu Chotiri єvrointegraziyni Ustawy, Sredaki Jestem prawem na prawa narodowe >

Exit mobile version