Nadchodzi retrogradacja Merkurego: na co się przygotować

Początek 2024 r. zapowiada się wyjątkowym czasem, ponieważ według astrolog Mariny Skadi planeta Merkury wejdzie w ruch wsteczny od 13 grudnia do 21 stycznia. Okres ten, znany ze swojego wpływu na komunikację i procesy myślowe, może wiązać się z pewnymi wyzwaniami w codziennych planach ludzi, pisze WomanEL.

Retrogradacja Merkurego ma miejsce, gdy planeta porusza się do tyłu w sferze niebieskiej, a nie do przodu. Może to prowadzić do nadmiernego myślenia, opóźnień i nieporozumień w obszarach związanych z komunikacją, technologią i podróżami. W środę Merkury rozpoczyna ruch wsteczny, ale wpływ planety jest już zauważalny i potrwa do 21 stycznia.

Jak wpłynie rok 2024 nasze życie: odpowiedź numerologa6 sposobów na pokonanie mgły mózgowej zimą według lekarzy

Rtęć jest zwykle odpowiedzialna za nisze takie jak handel, komunikacja, transport, podróże i nauka. W okresie wstecznym mogą pojawić się różne trudności w tych aspektach, w tym opóźnienia, nieporozumienia i awarie techniczne.

Pod wpływem retrogradacji Merkurego od 13 grudnia 2023 r. do 2 stycznia 2024 r. przygotuj się na przemyślenie i ważne wnioski w różnych aspektach życia. Źródło: vogue.co.uk

Ten okres sprzyja świadomości perspektyw życiowych i rewizji głównych celów. Może to prowadzić do porzucenia niektórych pomysłów i może wspierać przejście do nowych możliwości. Powinieneś także spodziewać się uczucia wewnętrznego niepokoju.

Retrogradacja Merkurego może powodować pewne trudności w relacjach z ludźmi i pieniędzmi, ale także daje okazję do ponownego przemyślenia życia i wybrania właściwego kursu.

< p>Przy okazji, niedawno poznaliśmy opinię numerologa na temat tego, jak rok 2024 wpłynie na nasze życie.

Źródło informacji

Exit mobile version