Malarz powiedział, kiedy wojna może się zakończyć: nie skończy się, jak się zaczęła

Twitter LinkedIn VK

Ta informacja została przekazana przez Dialog i raporty URA-Inform.  

Była wiceminister obrony Anna Malyar powiedziała, kiedy Ukraina może wygrać wojnę z Federacją Rosyjską. Zauważyła, że ​​nie ma wojen wiecznych i wszystkie się kończą.

Jednocześnie Malyar skupił się na fakcie, że współczesne wojny kończą się przełomem technologicznym.

„Nasza wojna trwa już tak długo, że zbliża się do punktu, w którym obie strony muszą zmienić taktykę, muszą ponownie rozważyć swoją strategię, ponownie rozważyć swoje cele, także jeśli chodzi o wroga. Nadszedł czas na ten przełom technologiczny. W związku z tym każda z walczących stron już pracuje nad technologicznym wzmocnieniem swojej krajowej produkcji. To będzie rywalizacja, to będzie nowy etap wojny. Jak twierdzą eksperci, najwyraźniej od 2024 r. wejdziemy już w ten etap, bo rokiem przejściowym był 2023. Oczywiście jest to wojna technologiczna i mam nadzieję, że partnerzy zachodni również to zrozumieją” – dodał. powiedział były urzędnik. 

Malarz dodał, że aby wojna się zakończyła, muszą nastąpić zmiany globalne, przede wszystkim w Rosji.

„Wojna nie zakończy się tam, gdzie się zaczęła. To nie jest tego rodzaju wojna. To jest wojna cywilizacyjna, już zmienia centrum wpływów geopolitycznych. Dlatego im szybciej zaczną się zmiany w samej Rosji, tym szybciej będzie można mówić o zakończeniu wojny” – dodał. zauważyła.

Przypominamy, że już wcześniej pojawiały się doniesienia, że ​​Rosjanie zwrócili się do Putina: okazało się, że wzywali do zaprzestania działań.

Źródło informacji

Exit mobile version