Gorące uściski: Katya Osadchaya wypuściła własną kolekcję ubrań

W ekscytującej inicjatywie „Uściski dla dziecka”, która stała się prawdziwym celem i sercem projektu, prezenterka telewizyjna Katya Osadchaya i słynna marka odzieżowa „One by One” zaprezentowały nową kapsułę charytatywną. Ta historia dobroci poszerza zakres pomocy, aby zapewnić dzieciom rodzinne ciepło i uściski, tak potrzebne w tym czasie – pisze WomanEL.

Na początku lata Katya Osadchaya i „One by One” wydały patriotyczną kolekcję wspierającą projekt „Poszukiwanie zaginionych”, który powstał w pierwszych dniach wojny na pełną skalę. Inicjatywa ta odniosła ogromny sukces, a jej wpływ był na tyle znaczący, że obie strony zdecydowały się kontynuować współpracę i stworzyć nową zbiórkę charytatywną.

Natalia Mogilevskaya wystąpiła bez makijaż i zaskoczenie jego naturalnym pięknem6 sposobów na pokonanie mgły mózgowej zimą według lekarzy Uściski dla dziecka: Katya Osadchaya i One by One wspólnie tworzą świąteczny nastrój i pomagają sierotom poprzez stylową kapsułę charytatywną. Źródło: onebyone.ua

Tym razem celem jest zapewnienie wsparcia sierotom i rodzinom, które adoptowały dzieci. Katya Osadchaya zauważa, jak ważne jest to i podkreśla, że ​​każde dziecko powinno czuć ciepło rodziny, komfort i uścisk bliskiej osoby, szczególnie w czasie wakacji.

Uściski dla dziecka: Katya Osadchaya i One by One wspólnie tworzą świąteczny nastrój i pomagają sierotom poprzez stylową kapsułę charytatywną. Źródło: onebyone.ua

Swetry w delikatnej bieli i świątecznej czerwieni, lekkie dzianinowe garnitury, ciepłe sukienki i obszerne szaliki oddają atmosferę nadziei i cudów.

Uściski dla dziecka: Katya Osadchaya i One by One wspólnie tworzą świąteczny nastrój i pomagają sierotom poprzez stylową kapsułę charytatywną. Źródło: onebyone.ua

Każdy element kolekcji ma swoje unikalne cechy, gdzie tradycyjny ukraiński ornament i napis „Uściski” pełnią funkcję symboli szczerości. Zespół „One by One” uważa, że ​​czasownik „Przytul” jest teraz ważny, bo przytulanie to niewyczerpana siła, która leczy ból i przynosi prawdziwą radość.

Przy okazji, Katya Osadchaya podzieliła się ostatnio plany adopcji dziecka w rodzinie.

Źródło informacji

Exit mobile version