Site icon GEO Polityka

Komisja Europejska planuje odblokować 10 miliardów euro dla Ugorszczyny, – Guardian

Komisja Europejska planuje na Nowy Rok odblokować 10 miliardów euro dla Ugorszczyny. To trzecia część znacznie zwiększonych funduszy dla kraju.

Poinformowała o tym RBC-Ukraina w poście w The Guardian.

Dyplomaci z UE próbowali się usprawiedliwiać , co nie nastąpi w drodze szantażu, po stronie premiera obwodu ugorskiego Wiktora Orbana, który wielokrotnie groził blokowaniem negocjacji w sprawie przystąpienia Ukrainy do UE na spotkaniu przywódców w najbliższy czwartek i piątek.

„Godzina nie została wybrana, więc przypomina to handel kinmi. „To nie tak” – powiedział jeden z dyplomatów.

Nie wszystkie pieniądze zostaną zamrożone dla Ugorszcziny

Gerela poinformowała, że ​​Komisja Europejska nie może nic wyciągnąć z warunków, fragmenty wikonala z Ugorszczyny domagały się reform sądownictwa, niezbędnych do odblokowania części nagród enekh koshtiv. Kolejna część finansowania zostanie zamrożona w związku z nieprzestrzeganiem innych kryteriów praworządności.

„Ugorszczina słusznie odpowiedziała na nasze prośby i zrobiła wszystko, aby zapewnić niezależność własności statków, więc pieniądze będą widoczne „i” – powiedział Dzherelo.

Na piersi przeszłego losu wisiały myśli o niezależności władzy statku, a zakon ugrodzki oświadczył, że pokonał władzę EK. Prote, społeczność i ugrupowania ugrockie, a także niżsi członkowie Parlamentu Europejskiego deklarują, że obwód ugrowski w rzeczywistości nie zakończył reform.

Stanowisko obwodu ugrockiego w sprawie członkostwa Ukrainy w UE

W upadek Komisji Europejskiej nagłośnił postępy Ukrainy i innych krajów na drodze do członkostwa w Unii Europejskiej. W dokumencie znalazła się rekomendacja rozpoczęcia negocjacji w sprawie przystąpienia Ukrainy i Mołdawii.

Na początku ukraińska partia rządząca zaapelowała o zakazanie nie rozpoczynania negocjacji w sprawie przystąpienia Ukrainy do UE.

p>

Wcześniej pisaliśmy, że według słów dziennikarza Radia Liberty Ugorszczina blokuje dostawy żywności Ukrainy do UE.

Ponadto dlaczego Ugorszczina blokuje przystąpienie Ukrainy do Unii Europejskiej i czego chce Orban – przeczytaj w materiałach RBC-Ukraina.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version