Site icon GEO Polityka

Federacja Rosyjska zaatakowała Ukrainę rakietami „Szahed” i S-300: siły PPO zgłosiły zabicie celów

Wojska rosyjskie zaatakowały Ukrainę dronami typu Shahed w VII–VIII wieku z tego obszaru Ceramiczne rakiety przeciwlotnicze Primorsko-Achtarska i S-300 z obwodu biłgorodskiego w Federacji Rosyjskiej.

RBC-Ukraina informuje o tym w poście na Telegramie Sił Powietrznych ZSU.

< p>„Usyogo odnotował wystrzelenie siedmiu UAV „Shahed-136/131” i sześciu cerowanych rakiet przeciwlotniczych S-300. Bezpośrednie uderzenie „Shaheds” – obwód dniepropietrowski, rakiet przeciwlotniczych – obwód charkowski” – według do potwierdzonych Sił Obrony Powietrznej ZSU.

Wygląda na to, że przy pomocy sił i środków Sił Powietrznych, wzajemna współpraca z PPO Sił Obronnych Ukrainy zmniejszyła liczbę 5 UAV uderzeniowych wroga. >

Nocny atak na 8. pierś Ukrainy

Ostatniej nocy w pobliżu Charkowa uśpiona została banda grubych wibuchów. Niedługo po pierwszym trzęsieniu ziemi w regionie zaczęto krzyczeć na alarm. Pomiary miejsca do czasu zakończenia alarmu są ukrywane i nie publikują materiału filmowego z miejsca użycia.

Wygląda na to, że okupanci przeprowadzili 6 ataków na Charków. Trafienie odnotowano w dzielnicach Chołodnogirsk i Szewczenko.

W wyniku ostrzału Charkowa przez Rosjan 36-letnia kobieta została ranna. Na miejscu udzielono jej pomocy medycznej. Kolejna ranna osoba, 25-letni mężczyzna, została hospitalizowana z powodu obrażeń wibuszowych. Cieszę się z Twojego zdrowia.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version