Site icon GEO Polityka

Propozycja pierwszego dnia randki: Lama o swoim krótkim, nastoletnim małżeństwie

Ukraińska piosenkarka Lama opowiedziała o swoim pierwszym nieudanym małżeństwie, które miało miejsce w wieku 18 lat. 47-letnia performerka, której prawdziwe nazwisko brzmi Natalya Denkov, zaskoczyła swoich fanów szczerą historią o swojej młodości i związkach – pisze WomanEL.

W nowym wywiadzie dla programu gospodarza Slavy Deminy Lama odtajniła, że ​​jej pierwsze małżeństwo trwało tylko rok. Według niej w wieku 18 lat zakochała się w facecie, który przypominał jej słynnego niemieckiego piosenkarza Thomasa Andersa. Niemal natychmiast po rozpoczęciu ich komunikacji oświadczył się jej, na co się zgodziła. Para pobrała się.

Przeciw nienawiści: Dorofeeva wydała nowy utwór Gra w kałamarnice: wynik finału i kto zwyciężył

Miałam chłopaka. Wyglądał jak Thomas Anders. Taki przystojny, czarnowłosy. Byłam tak lekkomyślna, że ​​nie domyśliłam się, kim on jest i czym był. Spotkaliśmy się i tego samego dnia oświadczył się. I zgodziłem się. Małżeństwo trwało około roku. Nie płakałam podczas rozwodu. Zastanawiał się też, dlaczego się śmieję, a nie płaczę. Ponieważ ludzie płaczą, gdy się rozwiodą. Popłakałam się dopiero, gdy powiedziałam, że to tyle

, co zapamiętała gwiazda.

Lama ujawnił wieloletni sekret z jej pierwszych ślubów Źródło: instagram.com/lamaukraine

Po rozstaniu Denkov oficjalnie nie wyszła za mąż, ale przez 15 lat była w związku z producentem Witalijem Telezinem. Teraz spotyka się z mężczyzną młodszym od niej o 16 lat. Niespodziewanie dla wielu piosenkarka przyznała, że ​​nie potrzebuje oficjalnego małżeństwa.

Niezamężna. Dla kogo, dlaczego? Mamy już normalną, pełnoprawną rodzinę. Moja mama ma tę samą wizję

– zauważyła piosenkarka.

Lama dodała też, że po pierwszym nieudanym małżeństwie stała się bardziej ostrożna i ostrożna w związkach, a szczęście odnajduje w życiu na swój własny sposób. Natalia pozostaje ciekawą i energiczną artystką, gotową podzielić się swoją historią i zainspirować swoich fanów. Swoją drogą niedawno przyznała, że ​​nie potrzebuje dzieci.

Źródło informacji

Exit mobile version