Site icon GEO Polityka

Najlepsze aplikacje dla miłośników jazdy na rowerze

Twitter LinkedIn VK

Przejażdżki rowerowe — to doskonały sposób na zachowanie zdrowia, cieszenie się świeżym powietrzem i otaczającą przyrodą. Nowoczesna technologia sprawia, że ​​to doświadczenie jest jeszcze bardziej zabawne i pouczające. Przyjrzyjmy się najlepszym aplikacjom, które pomogą entuzjastom jazdy na rowerze w pełni wykorzystać swoje hobby. Ale najpierw przypomnijmy, że jeśli pobierzesz na swój telefon bukmachera pin-up, kursy na zawody kolarskie będziesz zawsze pod ręką.  

Strava

< p>Strava to jedna z najpopularniejszych aplikacji dla rowerzystów. Dostarcza szczegółowych informacji na temat przebytej odległości, prędkości, wysokości i nie tylko. Dzięki funkcji segmentów możesz na określonych odcinkach trasy rywalizować z innymi rowerzystami.

Komoot

Jeśli szukasz nowych tras, Komoot jest Twoim zaufanym przewodnikiem. Aplikacja udostępnia szczegółowe mapy odpowiednie dla rowerzystów, a także poziomy trudności tras. Od łatwych spacerów po mieście po wymagające szlaki górskie – każdy znajdzie coś dla siebie.

MapMyRide

MapMyRide firmy Under Armour pomaga śledzić trasy, mierzyć dystans i analizować treningi . Jedną z jego funkcji jest możliwość tworzenia spersonalizowanych planów treningowych.

Runtastic Road Bike GPS

Runtastic Road Bike GPS zapewnia dokładne dane na temat Twojej aktywności rowerowej, w tym dystansu, prędkości i wysokości. Aplikacja udostępnia także informacje dźwiękowe w czasie rzeczywistym i dźwięki motywacyjne.

Bike Citizens

Bike Citizens — aplikacja dla rowerzystów miejskich. Zapewnia zoptymalizowane trasy dla rowerzystów, biorąc pod uwagę ścieżki rowerowe i cechy miasta.

Roweromierz

Roweromierz oferuje szeroki zakres funkcji, w tym analizę treningu, wykresy oraz obsługuje czujniki, takie jak tętno i rytm.

Wybór aplikacji rowerowej zależy od Twoich preferencji i celów. Jednak wszystkie wymienione powyżej aplikacje zapewniają świetne opcje śledzenia postępów, znajdowania nowych tras i inspirowania nowych przygód rowerowych. Zainstaluj aplikację odpowiadającą Twoim potrzebom i nadaj swojej zabawie na rowerze nowy wymiar!

Źródło informacji

Exit mobile version