Site icon GEO Polityka

Gra w kalmary: wynik finału i zwycięzca

Gra w kałamarnice: wyzwanie — To test wytrzymałości psychicznej, siły fizycznej i umiejętności społecznych, który osiąga nowy poziom z każdą serią odcinków pojawiających się w serwisie Netflix. Kto jednak wygra tę grę?

„The Squid Game: Challenge” ; — konkurs rzeczywistości oparty na południowokoreańskim serialu z 2021 r., który powróci z drugim sezonem.

Reality of War: nowy emocjonalny utwór od TANA napisany w język jorubaJoshua Jackson i Lupita Nyong'o potwierdzili romans z publiczną randką

Serial opowiada historię 456 uczestników, którzy biorą udział w konkursie w poszukiwaniu kardynalnej nagrody w wysokości 4,56 miliona dolarów, pisze WomanEL.

Zwiastun „Gry w kałamarnice: Wyzwanie”. Źródło: YouTube

W ciągu 10 odcinków w grze pozostało 456 graczy i wyłoniono jednego zwycięzcę: maj!

Próby, które doprowadziły do ​​zwycięstwa May, były wyczerpujące: każdy odcinek był pełen ducha rywalizacji, a gracze wściekle knuli spiski , zdradzając i rywalizując o szansę na zdobycie zmieniającej życie nagrody pieniężnej.

W trakcie rozgrywki gracze przekroczyli linię mety w świetle czerwonym, zielonym, przeskoczyli szklany most z zapadnią oraz wzięli udział w wielu innych zabawach. Do finału dotarło jednak tylko trzech zawodników. i tylko jeden otrzymał nagrodę.

Końcowym sprawdzianem była gra „Kamień, nożyczki do papieru”; pomiędzy May a Sam, w którym May ostatecznie otworzyła sejf, aby wygrać.

Mae Whelan wygrała „Squid Game” : Wyzwanie, sezon 1. Źródło: YouTube

Ostatnie momenty 10. odcinka pokazują montaż kilku graczy, którzy powrócili do prawdziwego świata, w tym Treya, Lynn, TJ i tak, May. Wkłada kartę kredytową do bankomatu i widzi czekające na nią pieniądze.

Według Netflix poza wygraną niewiele więcej zmieniło się w spokojnym życiu Mae od czasu wygranej w programie. 55-letnia emerytowana sędzia wróciła do domu w Wirginii z mężem i dwoma psami, spędzając czas ze swoją 12-letnią wnuczką.

Jeśli serial przypadł Ci do gustu, obejrzyj 5 dziwacznych, ale zabawnych rzeczy do zrobienia w stolicy, które są równie dobrymi grami w kałamarnice.

Źródło informacji

Exit mobile version