Site icon GEO Polityka

Alosza o rozwodzie z Tarasa Topolą

Alyosha wyraziła swoje emocje i skomentowała pogłoski o możliwym rozwodzie z mężem, wokalistą grupy Antibodies, Tarasem Topolem. Słynna ukraińska piosenkarka po raz pierwszy wyraziła swoje stanowisko w sprawie tych plotek, które aktywnie krążą w Internecie – pisze WomanEL.

Elena Topolya powiedziała, że ​​ona i jej ukochany nie zrywają stosunków. Artystka nie raz zaznaczała, że ​​dystans fizyczny wpłynął na ich związek, gdyż ona z trójką dzieci wyjechała do Stanów Zjednoczonych, a Taras Topolya wraz z innymi członkami zespołu wyjechał na front jako ratownik medyczny. Grupa aktywnie angażowała się także w działalność charytatywną.

Paris Hilton wyjaśniła, dlaczego sama nie urodziła dzieci

Nie widziałem wiadomości, z którą rzekomo prawie zerwałem mój mąż ze względu na odległość. Nie wiem, kto to napisał. Niech wszystko wróci do takich osób

celebrytka zdementowała wszystkie plotki.

Alyosha wzmacnia dobrobyt swojej rodziny emocjonalnie reagując na pogłoski o możliwym rozwodzie z Tarasem Topolem. Źródło: instagram.com/alyoshasinger

Piosenkarka podkreśliła również, że choć sytuacja rodzinna nie jest łatwa ze względu na dużą odległość, para radzi sobie już dobrze. Alosza wyraziła wiarę w siłę ich związku i wezwała do zaprzestania rozpowszechniania nierzetelnych plotek.

Przypomnijmy, że sama Alosza przyznała wcześniej w wywiadzie, że rozłąka z mężem była dla niej trudna. Po półtora roku w Ameryce piosenkarka wróciła na Ukrainę. Ich pierwsza wspólna rozmowa po tym wywołała pewne napięcie, które Alosza i Taras zdołali pokonać. Teraz para szczęśliwie wychowuje razem trójkę dzieci.

Nawiasem mówiąc, Alosza niedawno opowiadała o swojej ogromnej utracie wagi na skutek stresu.

Źródło informacji

Exit mobile version