Siły Zbrojne Ukrainy zadały Siłom Zbrojnym Rosji kolejny potężny cios: wojsko powiedziało, co zostało zniszczone

Twitter LinkedIn VK

Taką informację przekazała służba prasowa Sił Powietrznych Ukrainy, podaje URA-Inform.< /p >

Jak się okazało, strzelcy przeciwlotniczy Sił Zbrojnych Ukrainy zestrzelili wrogi bombowiec „Su-24M”; nad Morzem Czarnym. Według informacji uzyskanych ze źródeł wojskowych bombowiec został zestrzelony w rejonie wyzwolonej Wyspy Węża.

Wróg „suszy się”, pod osłoną myśliwca „Su-30SM” , podjął próbę przeprowadzenia ataku rakietowego i bombowego na cel w obwodzie odeskim. Operacja zakończyła się dla strony rosyjskiej stratą jednej strony. Wojsko Ukraińskich Sił Zbrojnych podkreśliło ten sukces, mówiąc:

„Minęło dużo czasu, odkąd widzieliśmy zestrzelony rosyjski „suszalnia” „w naszym majątku. Naprawmy tę sytuację! Wygląda jak krążownik „Moskwa” stanie się lotniskowcem.

Należy zauważyć, że wojsko pamiętało krążownik `Moskwa` z tego powodu, że wcześniej otrzymał krytyczne obrażenia od Sił Zbrojnych Ukrainy pod Zmeinami. Teraz w tym samym regionie zestrzelono inny rosyjski bombowiec Su-24M, który został zniszczony przez jednostkę rakiet przeciwlotniczych Sił Zbrojnych Ukrainy.

Przypomnijmy, że Pentagon wykonał nowy oświadczenie w sprawie Ukrainy: Austin powiedział, na co Stany Zjednoczone nie pozwolą.

Źródło informacji

Exit mobile version