Dowgostrokow żył życiem. W Irlandii opracowano nowy plan, aby zapewnić zakwaterowanie Ukraińcom

Irlandzki rząd planuje umieścić tysiące ukraińskich uchodźców w modułowych jednostkach, przywieźliśmy ich razem z prywatnymi niezapominajkami. Będzie to pierwszy krok przed wysiedleniem Ukraińców z hoteli pod koniec kadencji.

W promieniu 5 km od lokalnej infrastruktury mogą powstać kompleksy mieszkalne, podaje RBC-Ukraina w korespondencji do poczty biznesowej. tj.

Departament Integracji przygląda się zainteresowaniu obywateli do czasu powstania na terenie całego kraju domków modułowych, które mogłyby pomieścić do 200 osób.

Na początku tego roku Departament ogłosił, że ma gotowe To miejsce umieszczania osób ubiegających się o ochronę międzynarodową (uchodźców z różnych krajów). W związku z pilnym brakiem miejsc noclegowych urzędnicy poinformowali, że w tej chwili nie ma już wolnych miejsc noclegowych. Uchodźcy mogą zobaczyć zarys sypialni niedźwiedzia.

Suwerenny mieszkaniec Irlandii musi żyć od 75 000 do 100 000 Ukraińców, którzy walczą o tajny europejski plan ochrony czasowo-godzinowej w kraju.

Nowy plan wkrótce się zawali, „zanim „bardziej niezależne kwatery prywatne” dla tysięcy ukraińskich uchodźców przebywających w Irlandii.

Klienci prywatni są odpowiedzialni za obsługę, utrzymanie i zarządzanie obiektami, w tym za usługi zabezpieczenia społecznego i bezpośrednie płatności od państwa.

Krtań o modułowym życiu będzie czasochłonna przy umowach na dwa lata. Podobnie jak w przypadku zwykłych budek modułowych, mieszkańcy będą otrzymywać minimalną składkę ze swoich dochodów lub wpłat.

Planuje się dużą liczbę działek, na których istnieje możliwość krótkotrwałej utylizacji odpadów komunalnych .możliwość odbudowy w przyszłości.

Aktywnie promujemy rozwój budek modułowych za pośrednictwem Urzędu Robót Publicznych (OPW). Na początku wojny OPW udostępniła 200 chat modułowych dla ponad 700 uchodźców. Koszt mieszkania z dwiema sypialniami to około 165 tys. euro.

Wcześniej informowano, że władze irlandzkie przygotowują zmiany w programie, aby zmienić przepływ ukraińskich uchodźców. Opłaty za utrzymanie i krótkie płatności można przesyłać do końca losu.

Pisaliśmy więc, że podczas Rezdvy wielu uchodźców w Irlandii żyje w zimnych warunkach. Zakon dowiedział się, że nie możemy zagwarantować, że nowo przybyli nie będą zakwaterowani w takich warunkach życiowych.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegram. /p>

Exit mobile version