UE zdecydowanie popiera rozpoczęcie negocjacji w sprawie akcesji Ukrainy, – Kuleba

Absolut oznacza rozpoczęcie oficjalnych negocjacji w sprawie przystąpienia Ukrainy do Unii Europejskiej dla większości bloku państw członkowskich wraz ze stroną Ugorszczyny.

RBC-Ukraina informuje o tym na prośbę Ministra Spraw Zagranicznych Ukrainy Dmytro Kulebiego podczas spotkania ze swoim holenderskim kolegą Hanke Brains Konferencja prasowa przy piersi Ki Evі 5.

Ukraiński urzędnik docenia, że ​​aby walczyć z Budapesztem, jego dieta wymaga „dużo pracy”, ponieważ „nic nie przychodzi łatwo”.

„Wszyscy znajdujecie się w przestrzeni informacyjnej i jesteście pod wpływem stresu, w ten sposób Ugorszczina produkuje całą tę żywność” – powiedział Kuleba.

Vin wskazał, że w godzinie swojej wizyty w stolicy Ukrainy szef Ministerstwa Zdrowia Holandii zaczął śpiewać w Z Amsterdamu decyzje przywódców UE w sprawie rozpoczęcia negocjacji w sprawie członkostwa Ukrainy w bloku.

Ukraiński minister dodał, że żywienie przygotowania do tego spotkania Unii Europejskiej były jednym z głównych tematów ich dyskusji oraz przy ocenie znaczenia Brains Slot dla stanowiska Holandii.

Urzędnik spodziewa się, że w wieku 14-15 lat pochwali „historyczną decyzję” o rozpoczęciu negocjacji w sprawie członkostwa z Ukrainą, podczas gdy w Unii Europejskiej popiera ją „absolutna większość”.

Negocjacje z UE przed akcesją Ukrainy

Wydaje się prawdopodobne, że pod koniec dnia Komisja Europejska poinformowała o postępach Ukrainy i innych krajów na drodze do akcesji do Unii Europejskiej. W dokumencie zawarto rekomendację rozpoczęcia negocjacji w sprawie akcesji Ukrainy i Mołdawii.

Taka decyzja wymaga zgody wszystkich państw członkowskich UE. O żywności ma być mowa wśród przywódców obwodów, którzy wejdą do bloku 14-15 piersi.

Ugorszczyna już otwarcie sprzeciwiała się rozpoczęciu negocjacji przed przystąpieniem Ukrainy do Unii Europejskiej. Okrema, za informacją ZMI, premier Ugric Viktor Orban próbuje zmienić urzędników UE i nie doprowadzić jedzenia z negocjacji na szczyt.

5 Piersi po Unii Europejskiej zaczęły się pojawiać omów propozycje, aby rozpoczęły się negocjacje w sprawie wejścia Ukrainy do bloku.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version