Lider Republikanów w Senacie zadeklarował, że będziemy głosować przeciwko pomocy dla Ukrainy

Przywódca Republikanów w Senacie USA Mitch McConnell oświadczył, że jest odpowiedzialny dla tych senatorów – Republikanie głosowali przeciwko proponowanemu finansowaniu pomocy Ukrainie.

RBC-Ukraina poinformowała o tym ABC News.

„Boimy się, że powinniśmy głosować, jestem przekonany, że dokonamy znaczących zmian na granicy” – McConnell wyjaśnił swoją decyzję.

Varto zauważa, że ​​Senat (izba wyższa Kongresu USA) może rozważać projekt ustawy o przekazaniu 106 miliardów dolarów, który przedstawił prezydent USA Joe Biden.

Większość tych środków (60 miliardów) zostanie przeznaczona na pomoc Ukrainie. Fundusze przekazywane są także do Izraela, regionu Indo-Pacyfiku i granicy bezpieczeństwa.

Jednak wcześniej Partia Demokratyczna i Republikańska w Stanach Zjednoczonych nie powiodły się w negocjacjach w sprawie finansowania bezpieczeństwa amerykańskiej granicy.

p>

Wygląda na to, że Republikanie postanowili przejąć pakiet pomocy Ukrainie, aby Demokraci nie zawahali się egzekwować amerykańskich przepisów dotyczących przyznawania limitu końcowego i zwolnienia mentalno-przygotowawczego w procedurach imigracyjnych.

Głosowanie na pomoc Ukrainie

Administrator prezydenta USA z Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego Jake Sullivan 4 Breasts, stwierdzający, że wpływy nie mogą być przekazywane stanom Ukraina jest niezdecydowana, ponieważ Kongres nie popiera ustawy o wsparciu finansowym.

Varto zauważa, że ​​do Kancelarii Prezydenta Ukrainy Andrija Jermaka dotarły wstępne głosy nad Stanami Zjednoczonymi, Minister Obrony Rust m. Zmarł marszałek Sądu Najwyższego Rusłan Stefanczuk.

Przeczytaj warunki i ważne informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version