W pobliżu Melitopola partyzanci przeprowadzili nową operację specjalną: stracili okupantów i sprzęt

Partyzanci przeprowadzili operację specjalną w okupowanym Melitopolu. Okupantów zlikwidowano, a ich sprzęt uległ uszkodzeniu.

Poinformowała o tym RBC-Ukraina w wiadomościach przesłanych do Głównego Zarządu Wywiadu na Telegramie.

Wsparcie Rukha zorganizowało atak po południu 1 pierś tutaj do okupowanego przez czas Melitopola. Akcja odwetu na wrogach miała miejsce przy Alei Bogdana Chmielnickiego 115, gdzie okupanci lubili robić sobie „przerwę na papierosa”.

„Siły ukraińskiego kontrsiły straciły kilku rosyjskich okupantów i w oddali siła stacji benzynowej wroga – Ukraińcy i technologia w dobrym stanie” – informuje.

GUR wskazuje, że rosyjska administracja okupacyjna w Melitopolu próbuje przejąć resztki ataku w obawie przed kremlowskimi służbami specjalnymi.

zrzut ekranu deepstatemap.live

Sytuacja w obwodzie zaporoskim

Wygląda na to, że Rosjanie wojska okupowały terytoria wybrzeża Morza Azowskiego w pierwszym miesiącu inwazji na dużą skalę. Miasta Melitopol, Berdiańsk i Tokmak stały się głównymi punktami Rosjan.

Varto zauważa, że ​​w pozostałych godzinach w okupowanym Melitopolu często dochodziło do wibracji. Jak mówią mieszkańcy miasta, w mieście zapanował niepokój okupantów, fragmenty ZSU wiszą jak tylko się da.

Ponadto GUR i partyzanci w dalszym ciągu prowadzą akcje specjalne operacji przeciwko Rosjanom na terytoriach okupowanych tak wielu zharbników. Tak więc pod koniec opadania liści w Melitopolu Iwan Fiodorow doniósł, że partyzanci stoczyli strzelaninę z kadrami i podarli ich samochody.

Warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją i Ukraina Przeczytaj je na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.< /em>

Exit mobile version