Jak powinna wyglądać choinka noworoczna w czasie wojny: Mozgovaya pokazała swoją wersję (zdjęcie)

Twitter LinkedIn VK

Mozgovaya zgłosiła tę informację na Facebooku, podaje URA-Inform.   

Ukraińska producentka Elena Mozgovaya, która od 2014 roku angażuje się w działalność wolontariacką, uważa, że ​​podczas wojny choinki noworoczne nie są potrzebne, zwłaszcza na placach miejskich.

Według jej, za pieniądze wydane na choinki, można kupić setki dronów dla naszych obrońców. Na swojej stronie w serwisie społecznościowym podzieliła się swoją wersją noworocznej urody i wezwała subskrybentów do pomocy w zakupie drona dla Sił Zbrojnych Ukrainy.

„Tak powinna wyglądać choinka noworoczna. Kochani, przypomnę Wam o spotkaniu! Bardzo potrzebujemy Mavica 3T dla 92. Brygady, kierunek – Bakhmut. To nie jest tylko dron, to jest ich życie, tych, którym zawdzięczamy życie i każdy poranek! Dlatego proszę o wszelką możliwą pomoc! Dziękuję wszystkim, którym to zależy! – napisała. 

Jeśli chodzi o uroczystość, to według Eleny ona też jest mamą i też chce dla swojego dziecka wakacji i emocji. Powiedziała, że ​​włoży do domu jakąś zieloną gałązkę i razem z dziećmi ozdobią ją kilkoma zabawkami, girlandami i płatkami śniegu.

Przypominamy, że wcześniej informowano, że trochę mnie wyśmiewali: Kozłowski mówił o swojej służbie w Siły Zbrojne Ukrainy.

Źródło informacji

Exit mobile version