Site icon GEO Polityka

Synoptyk ostrzegał przed nową niebezpieczną pogodą 30 listopada: co przyniesie ostatni dzień jesieni

Twitter LinkedIn VK

Natalya Didenko przekazała tę informację, podaje URA-Inform.  

Słynna prognostka pogody Natalia Didenko ostrzegała, że ​​w niektórych regionach Ukrainy wystąpią nieprzewidywalne zjawiska naturalne, które stanowią zagrożenie. W związku z tym wezwała dziś Ukraińców, aby byli uważni i dbali o własne bezpieczeństwo.

‚Ponieważ przyszłej nocy będzie mroźno , -3' spodziewane jest 8230;-7, na zachodzie -4'-9 stopni, wówczas opady, które zaatakowały wraz z cyklonem w postaci nie tylko mokrego śniegu, ale i deszczu, zamienią się w niebezpieczny lód . „Bardzo ostrożnie” – podkreśliła.

Według prognozy Didenko wyższe temperatury powietrza w nocy będą jedynie w obwodzie ługańskim i na Krymie, do 1,3 stopnia. W czwartek 30 listopada w ciągu dnia maksymalny termometr w większości obwodów Ukrainy będzie wskazywał od -3 mrozu do +3 upałów, a w obwodach południowych będzie plus aż do 5‰. 7 stopni. Na terenie całej Ukrainy nie prognozuje się opadów.

Przypominamy, że już wcześniej informowaliśmy, że dla Ukrainy zapowiedziano niezwykłą zimę: synoptyk powiedział nam, jakiej pogody możemy się spodziewać.

Źródło informacji

Exit mobile version