Site icon GEO Polityka

Syn Potapa ignorował ojca podczas rozmowy o sprawach osobistych

W fascynującym wywiadzie 15-letni Andrei, syn słynnego rapera Potapa i producentki Iriny Gorowej, ujawnił pewne aspekty swojego życia, pisze WomanEL.

Andrey okazał się pewnym siebie i interesującym nastolatkiem, ale niektóre tematy pozostawił otwarte. Zapytany o tożsamość facet postanowił nie pamiętać swojego słynnego ojca, przedstawiając się jako syn Iriny Gorowej, co może wzbudzić zainteresowanie jego związkiem z Potapem.

Sofia Vergara została królową narkotyków w zwiastunie Netflixa „Griselda” Jennifer Lopez błyszczała w seksownej sukience ukraińskiej marki

Jestem synem Iriny Gorowej. Chodzę do 9. klasy” – powiedział facet.

Zapytany o możliwość wyjazdu za granicę, Andrey zauważył, że choć mieszkał w Budapeszcie przez półtora roku i był zadowolony z tego doświadczenia, to Kijów uważa za swój dom i decyduje się tu zostać.

Syn Potapa i Gorowoja w swoim pierwszym wywiadzie opowiedział o dzieciach, małżeństwie i własnym świecie. Źródło: instagram.com/gorovaya_irina

Po szczegółowym omówieniu swoich planów na przyszłość Andrey przedstawił swój punkt widzenia na temat małżeństwa i odpowiedzialności za przyszłe dzieci.

Myślę, że wyjdę za mąż w wieku około 24-26 lat. Nie mniej niż 23 lata. Myślę, że dzieci mają około 28-29 lat. Choć gdzieś po 30. Bo nie mogę brać odpowiedzialności za syna czy córkę, kiedy nie jestem jeszcze świadomą osobą. Kiedy nie mam 30 lat. Zatem oczywiście powinienem mieć ponad 30 lat

– zauważył student.

Jeśli chodzi o uroczystość, Andriej przyznał, że nie ustalił dokładnie, jak uczcić nasze zwycięstwo , ale z radością oznajmił, że chciałby odwiedzić Chreszczatyk.

< p >Reakcja sieci:

W rezultacie wywiad Andrieja Potapenko stwarza stanowi okazję do dalszych dyskusji i pozwala publiczności zagłębić się w świat młodszego pokolenia, które pojawia się na scenie ukraińskiego show-biznesu.

Przy okazji, Potap pokazał niedawno rzadką fotografię z dorosłym synem .

Źródło informacji

Exit mobile version