Słowaccy przewoźnicy rozpoczęli blokowanie punktów kontrolnych na granicy z Ukrainą – DPSU

Słowaccy przewoźnicy dzisiaj 1 piersią rozpoczęli blokowanie punktu kontrolnego na granicy z Ukrainą. < /p>

O tym komentarzu RBC-Ukraina oświadczył funkcjonariusz policji ruchu rzecznego Andrij Demczenko.

„W toku wzajemnych relacji ze słowacką strażą graniczną usunięto informację o rozpoczęciu blokowania trasy transportu na bezpośredniej trasie pomiędzy punktami kontrolnymi Vyshnya Nemeckie – Użgorod. Częściowe blokowanie trasy prowadzone jest bezpośrednio przez słowaccy przewoźnicy” – idź do znajomego.

Zdjęcie: Blokowanie punktów kontrolnych (facebook.com/AutodopravcoviaUNAS)

W przypadku wyraźnych informacji blokowanie może być bezliniowe. Na ten moment wiadomo też, że z góry wychodzą 4 szlaki komunikacyjne rocznie, ale nie ma blokowania ruchu ze względu na cele humanitarne, strażackie i inne ważne służby.iv.

Rukh do bezpośredniego wjazdu na Słowację, będziesz mieć zapewniony normalny reżim.

„Strona słowacka najwyraźniej ma wystarczające informacje. Na terytorium Słowacji i Ukrainy przebiega około 900 ważnych szlaków komunikacyjnych” – dodał Demczenko. .

Blokada granicy z Ukrainą

Przypuszczamy, że po opadnięciu szóstego liścia na granicę ukraińsko-polską założono ruiny ważnego transportu. Pod koniec opadu 30 liścia nastąpiło załamanie obostrzeń na kilku punktach kontrolnych.

Przyczyną ataku na granicę były strajki polskich przewoźników. Smród zmusza nas do skorzystania z systemu zezwoleń obowiązującego w naszym kraju. RBC-Ukraina odwiedziła granicę ukraińsko-polską, gdzie na odcinku ponad 20 km toczyły się kłótnie z wandalizmem. Więcej szczegółów w naszym materiale.

Znaczące jest również to, że 21 dnia opadu liści słowaccy przewoźnicy również zaczęli blokować przepływ zabytkowych samochodów z Ukrainy bezpośrednio przez punkt kontrolny „Wyszne Niemecke – Użgorod”. Następnego dnia kordon został odblokowany.

A wczoraj doniesiono, że słowaccy przewoźnicy z I wieku mieli zamiar zablokować jeden z punktów kontrolnych na kordonie z Ukrainą. Porozmawiajmy o punkcie kontrolnym „Wyszne Nemetske – Użgorod”. Po zamknięciu tras przez Polskę zwiększył się potok przewozów przez Słowację. Dlatego Słowacy chcą także pozwolenia dla ukraińskich przewoźników.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version