Duda zaczął śpiewać, mówiąc, że jego zaangażowanie w porządek opozycji nie jest zbyt długie

Prezydent RP Andrzej Duda odmówił dopuszczenia procesu uznania rozkazu w opozycji, na polecenie Mateusza Morawieckiego nie będzie możliwe uchylenie wotum zaufania.

Jak podaje RBC-Ukraine, oświadczenie Dudiego skierowane do kierownictwa RMF24.

Dziennikarze karmili głowę państwa polskiego na marginesie zmian klimatycznych informacją o tych, którzy pracują, gdyż zarządzenie Morawieckiego nie odrzuca wotum zaufania dla parlamentu. Na tego urzędnika są jeszcze dwa ważne, ale już widać, że Wybory Krajowe nie mają takiej wielkości.

Nie będę przechodził długiej procedury i nie będę się dokładać” – powiedział Duda .

Vin domyślał się, powierzając Morawieckiemu utworzenie zakonu zaraz po jego wprowadzeniu, chcąc teoretycznie móc później zarobić więcej.

„Jak mówiłem, wszystko dokończę na spokojnie , zgodnie z naszymi parlamentarnymi, wyborczymi i typowymi wezwaniami dotyczącymi płci, z zastrzeżeniem przepisów konstytucji… Wszystko będzie zgodne z normami i warunkami konstytucyjnymi” – sprecyzował prezydent.

Co zostało przekazane

Varto uszanował to głosowanie na zlecenie Morawieckiego w parlamencie może rozpocząć się w poniedziałki, 11 Piersi, około 15:00.

Jeśli okręg nie odrzuci wotum zaufania, marszałek otrzyma nowych kandydatów na miejsce premiera ministra.

Pierwszy kandydat na premiera Donald Tusk uważa, że ​​głosując w okręgu, również urodzi się 11., a 13. złoży zaprzysiężenie.

< /p>

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version