Site icon GEO Polityka

Werbowanie żołnierzy z krajów Azji Centralnej mogłoby skutkować dla Federacji Rosyjskiej serią konfliktów, – ISW

Wypróbuj Rosję, aby stworzyć nowe bitwy, lub w ten sposób zwiększyć już W innych częściach na świecie istnieją sposoby werbowania żołnierzy z regionów Azji Centralnej może stać się źródłem napięć i doprowadzić do konfliktów pomiędzy Federacją Rosyjską a krajami Azji Centralnej.

Poinformuje o tym RBC-Ukraina w komunikacji z ISW .

Według analityków ISW uzależnienie Kremla od reszty ludności regionu Azji Centralnej w celu uzupełnienia wydatków prawdopodobnie spowoduje tarcia między Rosją a jej statkami, fragmenty regionu Azji Centralnej będą w coraz większym stopniu chcemy wprowadzić przepisy dotyczące walki z Naimanów, aby ukarać obywateli, którzy walczyli przeciwko Ukrainie w bitwach Federacji Rosyjskiej. .

Tym samym 28 listopada sąd Kazachstanu skazał Oleksija Szompolowa na sześć lat więzienia i osiem miesięcy wolności dla jego współpracowników. Okazuje się, że Szompołow walczył w oddziale artylerii kompleksu obrony powietrznej Wagner pod Bachmutem. Do tego czasu podobne orzeczenia chwaliły sądy Uzbekistanu i Kirgistanu.

Rosyjscy prawicowi radykałowie krytykowali rząd Kazachstanu, zarzucając mu jakiekolwiek „antyrosyjskie” stanowisko. Eksperci ISW zauważają, że wraz ze wzrostem liczby takich certyfikatów będzie się zmieniać poziom napięcia w rosyjskim małżeństwie i na rynkach międzynarodowych.

Kluczowe zasady ISW:

Wcześniej donoszono, że Rosjanie masowo importują migrantów z Azji, aby szybko zająć terytorium Ukrainy. Większość z nich ostatecznie trafia do grup przestępczych działających w celu terroru ludności ukraińskiej.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version