Site icon GEO Polityka

Oleg Vinnik po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawił się w Internecie

Po raz pierwszy od dłuższego czasu słynny ukraiński piosenkarz Oleg Vinnik powrócił na portale społecznościowe i pokazał swoje wsparcie dla fundacji charytatywnej Butsky Angels. Stało się to podczas spotkania z wolontariuszami, którzy przybyli z Europy Wschodniej do Niemiec – pisze WomanEL.

Według informacji Valerii Baron, przedstawicielki artysty, Oleg Vinnik aktywnie uczestniczył w poszukiwaniach i przygotowaniu samochodu na potrzeby obrońców na linii frontu. Ważnym krokiem było przekazanie pomocy charytatywnej obejmującej łóżka, materace, ubrania i buty. Te cenne zasoby zostały zebrane w Niemczech wraz z „Anją Rätzke” i „Thomasem Uhligiem”. Komunikację z wolontariuszami zabezpieczyła fotografia, na której celebrytka uśmiecha się radośnie.

Żona Ostapczuka napomknęła o jej ciąży Najbardziej wpływowa kobieta świata: Zełenska znalazła się na liście

Wolontariusze z organizacji charytatywnej odwiedzili fundusz Olega. Pomógł im znaleźć i przygotować pojazd dla myśliwca frontowego. Niski ukłon i wdzięczność dla wszystkich! Przybliżmy razem zwycięstwo

wskazane w powiadomieniu.

Oleg Vinnik wspiera Ukraińskie Siły Zbrojne i fundację charytatywną. Źródło: instagram.com/valery_baron

Należy zauważyć, że Oleg Vinnik wraz z początkiem inwazji na pełną skalę potajemnie przedostał się do Niemiec, gdzie przechodzi leczenie. Podczas gdy społeczeństwo ukraińskie monitoruje jego losy, okazuje się, że pozostaje on skutecznym uczestnikiem akcji charytatywnej i wspiera Siły Zbrojne Ukrainy poprzez własną fundację.

Reakcja subskrybenta:

Piosenkarka nie tylko dołączyła do inicjatywę charytatywną, ale podjął się ważnej misji zapewnienia naszej armii niezbędnych środków. Ten krok Olega Vinnika wiąże go z wieloma wybitnymi osobistościami, które z oddaniem służą szlachetnej sprawie pomagania tym, którzy bronią bezpieczeństwa narodowego.

Nawiasem mówiąc, Oleg Vinnik niedawno szczerze mówił o tym, jak i kiedy opuścił Ukrainę podczas wojny.

Źródło informacji

Exit mobile version