Na granicy Ukrainy i Słowacji jutro jeden z punktów kontrolnych zostanie zablokowany

Słowaccy przewoźnicy jutro, 1 pierś, planują zablokować jeden z punktów kontrolnych na granicy Ukraina. Mowa o punkcie kontrolnym „Wiszne Niemetske – Użgorod”.

RBC-Ukraina informuje o tym w komunikacie do Państwowej Służby Kordonowej Ukrainy na Telegramie.

Lista przewoźników ze Słowacji planuje zablokować przepływ transportu prywatnego przed przejściem punktowym od godz. 16:00 1 pierś.

Ukraińscy strażnicy graniczni oznaczają, że przy wyjeździe ze Słowacji będą uprawnieni do 4 przepustek rocznie. Słowaccy przewoźnicy obiecują, że szczególnie ważne jest kontynuowanie przejazdów na Ukrainę. Mówimy o pomocy humanitarnej i wojskowej, żywych zwierzętach, pomieszczeniach sypialnych, chłodni.

Straż graniczna wzywa o pomoc na potężnym złożonym ramieniu.

Dodatkowo na Ukrainie- Granicy słowackiej na karnecie znajduje się 5 pozycji. Dwa z nich umożliwiają przejazd pojazdom, dwa są śliskie, drugi jest przeznaczony dla pieszych.

Blokada ukraińskiego kordonu

Wygląda na to, że po upadku szóstego liścia na kordon ukraińsko-polski nastąpiło zawalenie się ruch drogowy. Obóz pod adresem 30 liści rukh vantazhivok obezzheniya w 4 punktach kontrolnych.

Przyczyną ataku na granicę były strajki polskich przewoźników. Smród zmusza nas do skorzystania z systemu zezwoleń obowiązującego w naszym kraju. RBC-Ukraina odwiedziła granicę ukraińsko-polską, gdzie na odcinku ponad 20 km toczyły się kłótnie z wandalizmem. Więcej szczegółów w naszym materiale.

Znaczące jest również to, że 21 dnia opadu liści słowaccy przewoźnicy również zaczęli blokować przepływ zabytkowych samochodów z Ukrainy bezpośrednio przez przejście „Wiszne-Niemecke – Użgorod” . Następnego dnia kordon został odblokowany.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.< /p>

Exit mobile version