Site icon GEO Polityka

Megan Fox odsłania demoniczną stronę swojej osobowości

Pomimo wielu ról, jakie 37-letnia aktorka Megan Fox odegrała w swojej karierze, zawsze zachowa swoją postać z filmu Jennifer's Body. Rok 2009 jest bliski jej sercu.

W nowym wywiadzie gwiazda powiedziała, że ​​uważa, że ​​demoniczny charakter Jennifer Check dobrze ją reprezentuje, pisze WomanEL.

Zmarła gwiazda serialu „Seks w wielkim mieście”Jakich piosenek najczęściej słuchali Ukraińcy w 2023 roku, według Apple Music

Według oficjalnego streszczenie, w tajemniczym thrillerze uczennica szkoły średniej opętana przez demona polującego na facetów, z którymi nigdy wcześniej nie miała szans.

Fox zachwycił się niedawnym rozmowa z WWD:

Czuję, że to bardzo dobrze reprezentuje moją osobę jako całość!

Aktorka wyjaśniła następnie, że rezonuje z osobowościami obu swoich bohaterów:

A zanim została zamieniona w demona i stała się ikoną gotyku Jennifer była typową cheerleaderką, dziewczyną z Forever 21. Była typową dziewczyną, która potem stała się drugą stroną, gdzie była czymś w rodzaju demonicznej czarodziejki. Jestem jednym i drugim i zawsze byłem.

Kadr z filmu `171 ;Ciało Jennifer& #187;. Źródło: Indiewire.com

Megan podzieliła się też informacją, że ma własną kolekcję ubrań z Hot Topic i zdzirowate ciuchy z Forever 21, dlatego tak bardzo związała się z tą rolą.

Fox wypowiadał się wcześniej otwarcie o swoim poronieniu.

Źródło informacji

Exit mobile version