Site icon GEO Polityka

Makijaż espresso – alternatywa dla trendu latte na zimę 2023-2024

W beztroskich letnich miesiącach modna stała się obsesja na punkcie ciepłych odcieni „makijażu latte”, który w zasadzie jest sposobem na opisanie prostego, miękkiego brązowego glam.

TreśćCo to jest makijaż espresso? Makijaż espresso i latte: na czym polega Odcień espresso będzie popularny nie tylko w makijażu

Jednak wraz z nadejściem jesiennych chłodów odcienie włosów, lakieru do paznokci i kolory makijażu stały się znacznie głębsze i ciemniejsze. Przed zimą 2024 r. makijaż espresso oficjalnie zastąpi poprzedni trend kosmetyczny na bazie kawy. Dlatego WomanEL chce Ci o tym opowiedzieć.

Bajkowy las w stołecznym TSUM: w sklepie zaprezentowano świąteczne ekspozycje artystyczne < /i>Odporny Internet: dla Ukraińców powstała interaktywna mapa dostawców

Co to jest makijaż espresso?

Przywitaj się z makijażem espresso, który najlepiej opisać jako monochromatyczny makijaż w kolorze ciemnobrązowym (przypominający kolor czystego czarnego espresso z kofeiną).

Dzięki palecie kolorów głębokiego brązu, odpowiedzią jest w zasadzie glam espresso. zima na lekką latte. Aby uzyskać efekt espresso, użyj bogatych odcieni brązu wraz z czarnym eyelinerem, aby uzyskać odważniejszy wygląd.

Steve Kassajikian, globalny wizażysta Urban Decay, mówi, że chodzi o użycie bogatego brązowego cienia do powiek, aby stworzyć głębokie smokey eye, wyrzeźbioną brązową skórę i czekoladowe usta w kolorze nude.

Podczas gdy niezliczone palety cieni do powiek w kolorze nude mają to wszystko Z niemal odcienie ciemnej czekolady potrzebne do uzyskania takiego wyglądu, Kassadjikian podzielił się swoimi ulubionymi produktami do ust w kolorze głębokiego espresso: „Polecam szminkę w płynie Vice Lip Bond Glossy Longwear Liquid Lipstick w wersjach Law of Attraction i Safe Word, aby uzyskać idealne ombre w odcieniu espresso.”

Aby uzyskać błyszczący połysk, modnym odcieniem ust jest Rhode Peptide Lip Tint w kolorze Espresso (16 USD) i Fenty Beauty Gloss Bomb Heat Universal Lip Luminizer + Plumper w kolorze Hot Chocolit (26 USD).

A co z niektórymi A-listerami, którzy już próbowali glamour w stylu espresso? Megan Thee Stallion pojawiła się niedawno na gali GQ Men Of The Year 2023 w wyrazistym makijażu w kolorze głębokiej czekolady (i dopasowanej przezroczystej sukience). Hailey Bieber również była w modzie, spacerując po Paryżu w tym makijażu pod koniec września.

Makijaż espresso i latte: jaka jest różnica?

Czym makijaż espresso różni się od makijażu latte, Źródło: kobietaEL + insta: haileybieber/jastookes

Makijaż w kolorze espresso, często łączony z uwodzicielskim syrenim skrzydłem, kojarzy się z zimowym i nocnym blaskiem. Ale makijaż w stylu latte pojawił się po raz pierwszy latem 2023 roku, ale nadal pozostaje aktualny – szczególnie w przypadku dyskretnego makijażu w ciągu dnia.

Ulubieni artyści makijażu celebrytów zgadzają się, że makijaż latte będzie hitem przez całą zimę, ponieważ jest tak wszechstronny i łatwy do wykonania. Kassadjikian dodaje to wyjątkowe wyróżnienie dla tych, którzy nadal łączą espresso i latte: „Makijaż latte składa się z karmelowych i brązowych odcieni”.

Kolejną ważną różnicą między tymi dwoma makijażami jest to, że makijaż latte bardziej przypomina makijaż latte delikatne rozmycie koloru, a makijaż espresso sprawia, że ​​jest on bogatszy i głębszy.

Odcień espresso będzie popularny nie tylko w makijażu

Jeśli wątpisz w moc makijażu espresso, hashtag #EspressoMakeup już jest na TikToku zebrał około 60 milionów wyświetleń. Obsesja na punkcie espresso jest głęboka, nie tylko jeśli chodzi o makijaż.

Profesjonaliści od włosów twierdzą, że odcienie espresso dla brunetek będą modne zimą 2024 roku. Co więcej, nie kto inny jak Kim Kardashian zachwycił ostatnio długimi paznokciami w formie espresso, a perfumy o zapachu kawy stały się głównym trendem w chłodniejszych miesiącach.

Estetyka „dziewczyny espresso” to wszechogarniające piękno i kategoriach mody, ma obecnie prawie trzy miliony wyświetleń hashtagu #EspressoGirl TikTok.

Co zmieni się w branży kosmetycznej w 2024 roku? Niedawno opublikowaliśmy modne fryzury, manicure i makijaże, z którymi czas się pożegnać.

Źródło informacji

Exit mobile version