Site icon GEO Polityka

Jamala pojawiła się na okładce magazynu People w ogólnokrajowym wizerunku

Jamala ponownie zwróciła na siebie uwagę światowych mediów. Tym razem pojawiła się na okładce świątecznego wydania kanadyjskiego magazynu „Ukrainian People” – pisze WomanEL.

W swoim narodowym stroju nie tylko wygląda efektownie, ale także dzieli się ze swoimi fanami etapami procesu twórczego. Jamala przyznała, że ​​tworząc ten wizerunek bardzo zależało jej na połączeniu elementów autentyczności z nowoczesnością. Artystka wykazała się zamiłowaniem do ciekawych stylizacji. W swoim przemówieniu podzieliła się radością z udziału w zdjęciach na okładkę, zwracając uwagę na twórczą atmosferę, jaka panowała podczas tego procesu.

Anya Trincher i Alexander Wołoszyn rozwiódł sięTajne przesłanie Harry'ego Pottera: gdzie autorzy ukryli tajny kod Jamal uderza swoim wizerunkiem na okładce Narodu Ukraińskiego. Źródło: facebook.com/jamalaofficial

Bardzo zależało mi na tym, aby było to autentyczne dzięki nowoczesnym elementom, bo uwielbiam ciekawe stylizacje. Nie możesz sobie wyobrazić, jaka twórcza atmosfera panowała podczas zdjęć

, powiedziała gwiazda.

Muzyk pozował w dwóch różnych haftowanych koszulach, demonstrując ukraińską estetykę. Jamala podsumowała także rok i przedstawiła swoją wizję roli piosenkarki w czasie wojny.

Jamala zachwyca swoim wizerunkiem na okładka Narodu Ukraińskiego. Źródło: facebook.com/jamalaofficial

Być piosenkarzem podczas wojny oznacza być twarzą tego kraju. Rzeczywiście tak jest, wszyscy jesteśmy twarzą naszego kraju. Czy na placu zabaw w Polsce, czy na scenie w Nowym Jorku, musimy przekazywać światu nowoczesną, postępową Ukrainę, z szacunkiem i znajomością tradycji, a także jej kultury i muzyki – dodała.

Reakcja sieci:

Jamala nadal zdobi oblicze Ukrainy na świecie, ujawniając swój talent i wrodzony styl na różnych platformach i rodzajach sztuki. Nawiasem mówiąc, Jamala niedawno nawet nagrała cover piosenki Madonny.

Źródło informacji

Exit mobile version