Site icon GEO Polityka

Anya Trincher i Alexander Voloshin rozwiedli się

Dzisiaj w Internecie pojawił się film, który zaskoczył i zadziwił tysiące fanów. W szczerej rozmowie popularna ukraińska piosenkarka, influencerka i aktorka Anya Trincher wraz z biznesmenem i blogerem Alexandrem Voloshinem ogłosili koniec ich związku – pisze WomanEL.

Para, która na ekranach wydawała się idealna na portalach społecznościowych podzieliła się szczegółami swojego rozwodu w emocjonalnym filmie, który wzbudził duże zainteresowanie widzów. Uczestnicy postanowili porzucić stereotypową ścieżkę separacji i postanowili otwarcie omówić swoją sytuację.

Olya Polyakova pochwaliła się wakacjami w Afryce z córką Film z koncertu Taylor Swift bije rekordy kasowe Rozwód Anyi Trincher i Aleksandra Wołoszyna: szczera rozmowa o końcu małżeństwa. Źródło: youtube.com/annatrincher20

Rozmawiając z własnymi fanami, artyści próbowali przezwyciężyć trudne momenty w związku, w szczególności zwrócili się do psychologa rodzinnego, ale niestety wysiłki nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Film, który mógł wykraczać poza zwykłe ogłoszenie o rozwodzie, miał po części charakter terapeutyczny dla pary. Sam Aleksander zauważył, że stracił uczucie miłości, które żywił na początku ich związku.

Tak, przyjaciele, nasza historia się skończyła. Mam nadzieję, że pamiętacie „nas” z uśmiechem, tak jak my siebie pamiętamy – skomentowała Anya.

Reakcja sieci:

Według uczestników ten krok pomaga im łatwiej dostrzec nowy etap w życiu, zrozumieją swoje uczucia i rozwiążą zaległe kwestie przed sfinalizowaniem rozwodu. Są pewni, że ta forma terapii pomoże im uwolnić się od bólu i urazy, które narosły w ich duszach podczas małżeństwa.

Takie przypadki rozstania znanych osobistości stają się nie tylko krokiem w stronę nowego życia dla samej pary, ale także ważny etap w kształtowaniu się świadomości widzów na temat rzeczywistości i trudności w relacjach osobistych.

Nawiasem mówiąc, Anya Trincher i DEMCHUK wypuścili niedawno namiętny film z pocałunkami .

Źródło informacji

Exit mobile version