Site icon GEO Polityka

Alosza o swojej ekstremalnej utracie wagi w wyniku stresu

Ukraińska piosenkarka Elena Topolya, lepiej znana jako Alyosha, zadowoliła swoich fanów wieściami ze swojego życia osobistego. W tym nieoczekiwane zmiany w organizmie. Artystka ogłosiła swoją wagę i zdradziła, że ​​w wyniku stresujących sytuacji w życiu schudła ponad 10 kilogramów – pisze WomanEL.

W szczerym wywiadzie Alosza opowiedziała, że ​​według niej kiedyś była trochę pełniejsza, ale ostatnio schudła 10 kilogramów, podkreślając, że proces ten wiąże się z wydarzeniami emocjonalnymi. Dodała, że ​​nie stosuje diet, ale czasami po prostu nie ma czasu, aby poświęcić czas na jedzenie. Piosenkarka wyraziła także nadzieję, że ten okres zmian minie i będzie mogła znowu przybrać na wadze.

Kim Kardashian podpisała umowę na wyłączność z Netfliksem Walczące pingwiny na jodełkach: współpraca polarników z ukraińską marką Alosza ujawniła zmiany w swoim ciele. Źródło: instagram.com/alyoshasinger

Schudłem 10 kg. Teraz ważę 44. Dla mnie jest to spowodowane stresem. To emocje, które palą fizycznie. Ale staram się jeść. Mam nadzieję, że to taki okres i minie. To na pewno minie. A ja trochę zadzwonię. Pozwalam sobie na wszystko, nie naruszam siebie, czasami po prostu nie mam czasu. Nie mam czasu. Kiedy jestem zmęczony, przychodzę, nie przeszkadza mi to. Po prostu idę pod prysznic i idę spać

przyznała gwiazda.

Alyosha ujawniła zmiany w sobie ciało. Źródło: instagram.com/alyoshasinger

W rozmowie Elena wspomniała także o swojej poprzedniej wadze ponad 10 lat temu, kiedy ważyła około 60 kilogramów, i przyznała, że ​​później ma nadzieję wrócić do swojej zwykłej wagi. Artystka już wcześniej poruszała ten temat, pokazując archiwalne zdjęcie erotyczne z początków swojej kariery, aby podkreślić własną ewolucję i zmianę wyglądu.

Źródło informacji

Exit mobile version