Site icon GEO Polityka

Wojna może zakończyć się natychmiast: ekspert od tego, co powinno się wydarzyć w Federacji Rosyjskiej

Twitter LinkedIn VK

Ta informacja została przekazana przez Dialog i raporty URA-Inform.

Jakowenko powiedział, że istnieje kilka scenariuszy szybkiego zakończenia wojny, a jednym z najbardziej oczywistych jest śmierć szefa Kremla. Jednocześnie potwierdził swoje niedawne oświadczenie, że po śmierci rosyjskiego dyktatora Władimira Putina wojna natychmiast się zakończy.

„Putin nie jest bardzo młody człowiek i dlatego doskonale rozumiem, jako osoba mniej więcej w tej samej kategorii wiekowej, że – jak mawiał klasyk w takich przypadkach – człowiek jest nie tylko śmiertelny, ale nagle staje się śmiertelny. Jest to całkowicie możliwa opcja. Putin umrze i wojna się skończy. Dla mnie jest to aksjomat.” – podkreślił ekspert.

Igor Jakowenko zauważył, że nawet jeśli Patruszew obejmie stanowisko Prezydenta Federacji Rosyjskiej po śmierci Putina, nie będzie on kontynuował wojny na Ukrainie, bo on, jak głową państwa ze zniszczoną gospodarką, nie będzie na to czasu.

Przypominamy, że już wcześniej pojawiały się doniesienia, że ​​wojna mogła zakończyć się szybko: Arakhamia opowiedziała, dlaczego Kijów nie zdecydował się na taki krok.

Źródło informacji

Exit mobile version